Szyszul

Obserwowani

1 użytkownik

Obserwujący

4 użytkowników

Mój najświeższy zakup, nakręciłam się zaraz po zagraniu w tę grę z wypożyczalni. To była szybka decyzja - nie ma szans, żebym nie miała własnego egzemplarza. Nigdy wcześniej nie widziałam takiego pomysłu na przeniesienie platformówek na grę planszową. Jedyny mankament to fakt, że podkładki do rysowania po jakimś czasie ciężko domyć.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dla mnie chyba najlepsza gra imprezowa, w jaką przyszło mi grać. Jedynie nie polecam mieć niczego innego na stole, bo w ferworze walki łatwo zrzucić np. naczynia.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Solidne wykonanie, ciekawa rozgrywka, im więcej osób tym trudniej i wiecej kombinowania. Polecam.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

W Dobble miałam okazję zagrać dopiero w ubiegłym tygodniu pomimo tego, że w mojej pracy to najczęściej polecany przeze mnie produkt na fali popularności. Myślałam, że jest idealny dla dzieci, a już dla takich starszych nie za bardzo. Strasznie się myliłam. Grupa osób 20+ miała straszną zabawę, a i też nie jest to tak banalne jakby się mogło wydawać. Ciekawa, imprezowa gra, przy której można sobie pokrzyczeć. Polecam.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Gra mi się bardzo podoba. Jest ciekawa, jest przy niej masa śmiechu i rozgrywka nie ciągnie się w nieskończoność. Niestety moim znajomym nie przypadła do gustu tak jak mi, więc rzadko po nią sięgamy. Osobiście jednak polecamm zwłaszcza jak się ma ochotę na coś szybkiego i lekkiego. Daję piątkę, bo w swoich kategoriach jest dobra, ale ideałem wśród wszystkich gier nie jest.


Oren

Liczba recenzji: 34

Inglorion

Liczba recenzji: 10

Samburo

Liczba recenzji: 41

Torrac

Liczba recenzji: 8

Pawel

Liczba recenzji: 20