Thilnenn

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

2 użytkowników

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Bardzo ładnie i solidnie wydany podręcznik. Trzeba pamiętać, że część zasad znajduje się w Savage Worlds Edycja Polska i jest on niezbędny do gry. Bardzo podoba mi się klimat systemu, do tego ładna oprawa graficzna i zabawne nazwy, które jeszcze bardziej podsycają atmosferę Dziwnego Zachodu. Mechanika, w której używa się kart i pokerowych sztonów, dostarczyła nam dużo rozrywki. Polecam Deadlands osobom, które lubią westerny i chcą na luzie pobawić się ze znajomymi.


Warhammer to był mój pierwszy system. Grałam w niego przez długie lata, aż w końcu mi się znudził i przerzuciłam się na inne systemy. Ale kiedy wyszła druga edycja, w której poprawiono wiele irytujących mnie rzeczy oraz podkreślono mroczny i przygnębiający klimat świata - z radością sięgnęłam po niego znowu. Z przyjemnością musze stwierdzić, że Warhammer II edycja to system, który daje możliwość stworzenia ciekawych postaci, które wtapiają się niemal niezauważalnie w tło świata, gdyż sa tak samo brudne i wredne. Oczywiście, aby nie było zgrzytów, należy zapomnieć o niektórych elemantach świata (które zostały zbyt żywcem zaczerpnięte z Battle'a), ale za to w podręczniku jest mnóstwo opisów życia codziennego. Podoba mi się także nowa magia - każdy gracz zastanowi się dwa razy, zanim obierze profesję magiczną.


Settlers of Catan to świetna gra o banalnych zasadach, a przy tym niezwykłej grywalności. Element handlu między graczami urasta wg. mnie do najwazniejszego elementu gry i w tym tkwi cały jej urok - jeśli umiesz dobrze się targowa, masz sporą szanse na wygraną. Podczas naszych rozgrywek zazwyczaj osoba, która ma postawić gdzieś Robbera, dostaje łapówki od wszystkich graczy i Robber ląduje na pustym polu ;)


Misiolak

Liczba recenzji: 0

Piotr

Liczba recenzji: 7