Tomasz

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Czy ktoś wie jakie koszulki są potrzebne na karty w tej grze ?


W porządku, bez rewelacji

Po kilku partiach muszę wyrazić swoje rozczarowanie. Gra ogólnie prezentuje się dobrze, jakość jest wysoka, mechanika wydaje się ciekawa i klimatyczna - ALE :( czas partii wynosi 4-5godzin i gdzieś od połowy osiąga naprawdę ślimacze tempo. Mechanizm wygrywania na podstawie punktów w moim odczuciu(i moich znajomych planszówkowiczów) jest słąby i poprostu nudzi. Wymaga wprowadzenia własnych zasad a nie do końca o to chodzi w grach.
Wg mnie gra dla maniaków Heroes.


W porządku, bez rewelacji

Ciężko było wystawić ocenę - komputerowa wersja to była moja gra życia, planszówka w dobry sposób oddaje jej mechanikę i klimat, gra się fajnie, graficznie też wygląda ok. Problem jest taki, dwie partie na 4 osoby skończyły się po ok 6h - mechanizm punktacji jest gdzies wypaczony i gra nie jest zbalansowana, wg mnie to dyskwalifikuje grę, najprawdopodobniej wystawię na allegro jak następne partię też będą tyle trwały...


Podobno poziom średni, ale u nas na imprezie nikt nie dal rady ułożyć. Ogólnie ciekawy dodatek.


Wysokie NApięcie to jedna z najlepszym moim zdaniem planszówek ekonomicznych. Zakup dodatku może najlepszą decyzją ekonomiczną nie jest ale 20 parę złotych za urozmaicenie rozrywka da się przeżyć.
Rebel jeśli chodzi o czas i dostawę ok