Tomasz

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

W porządku, bez rewelacji

Zwykły klej PVA zwany też wikolem.


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Podręcznik pierwsza klasa :D. Wspaniale wykonany z bardzo ładnymi ilustracjami. Zawiera multum informacji bardzo przydatnych dla mg jak i graczy. A pomysł z podziałem na część z opisami potwórów i ich statystykami to strzał w dziesiątkę!!


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Z początku zastanawiałem się czy kupić ten podręcznik czy może Karak Azgal. Po przeczytaniu komentarzy zdecydowałem się na dziedzictwo sigmara i naprawdę nie żałuję. Podręcznik jest wydany rewelacyjnie wszystkie strony w kolorze pięknie wykonane na bardzo dobrej jakości papierze. A jeśli chodzi o zawartość podręcznika to zaliczam go do jednego z najbardziej przydatnych. Nareszcie mam dokładny opis całego imperium w jednej książce. Są tu opisane dokładnie wszystkie prowincje z opisem ludzi którzy tam mieszkają i ważniejszych miejsc, co bardzo pomogło mi podczas sesji i poprawiło Jeszce bardziej klimat :) (bo moi gracze którzy grali ludźmi zaczęli się wysławiać i zachowywać tak jak przystało na ludzi z regionu z którego pochodzą ich postacie :) ).


Bardzo dobry dodatek szczególnie dla początkującego mistrza gry :). Nareszcie nie muszę w połowie sesji zaglądać do księgi zasad i szukać odpowiednich informacji jak czegoś zapomnę. A jeśli chodzi o Rebel przesyłka dotarła nienaruszona na drugi dzień od wysłania!! Tylko to opakowanie :/ chyba z 5 minut zajęło mi mocowanie się z tą folią!! No ale cóż przynajmniej wiadomo że nic się nie zniszczy w czasie podróży :).


Wspaniały podręcznik szczególnie dla ludzi którzy dopiero co zaczynają zabawę z Warhammerem (i w ogóle RPG'ami). Pięknie wykonany wygląda w środku jak jedna z tych starych ksiąg. Do tego sam tekst jest dokładny i przejrzyście napisany więc nie ma się problemów z załapaniem zasad. Rebel oczywiście spisał sie na medal trochę czasu zajęło mi zanim to rozpakowałem :). No i na koniec nie wiem czy to dobroczynny wpływ Rebela czy co innego ale pierwszy raz poczta polska dostarczyła mi paczkę na czas :).

ps.: Odnośnie pytania Wojciecha potrzebne są kostki 10k.


Vinco

Liczba recenzji: 4