Tomasz

Obserwowani

1 użytkownik

Obserwujący

2 użytkowników

Dobry, solidny produkt

Grę kupiłem z myślą o graniu z synem, więc pod tym względem w pełni spełniła moje oczekiwania... Nie jest zbyt trudna i wymagająca... Dosyć losowa, ale to właśnie lubią najmłodsi gracze, bo dzięki temu mają możliwość ogrania dorosłych... Także solidna 4 jak najbardziej się należy! Polecam!


Jak dla mnie ideał :)

Ostrzegam, że moja ocena jest strasznie subiektywna... Chyba każdy, kto obejrzał serial i zagrał w planszową wersję Galactici ma problemy z obiektywną oceną... Dla mnie dzięki dodatkowi gra nabrała dodatkowych smaczków... Emocje, emocje i jeszcze raz emocje... Opcja gry z cylonską flotą kapitalna zwłaszcza dla graczy uwielbiających grać postaciami pilotów... Cena troszkę zbyt wysoka, ale już na wstępie wspominałem, że trudno u mnie o obiektywizm, więc polecam z pełnym przekonaniem!


Dobry, solidny produkt

Solidny dodatek do kapitalnej gry... Dzięki formatowi LCG stworzenie naprawdę dobrego decka nie jest już takie trudne jak to miało miejsce w CCG... Dla mnie same plusy! Polecam!


Jak dla mnie ideał :)

Interesujący zbiór opowiadań... Książka pozwala wczuć się kapitalnie w klimat Neuroshimy! Polecam z pełnym przekonaniem!


Jak dla mnie ideał :)

Świetna gra... Warta swojej ceny... Masa elementów, porządna jakość... Można poczuć klimat kosmicznej przygody... Budowanie statków na czas jest kapitalnym pomysłem na początek galaktycznego wyścigu po kasę i chwałę... Polecam z pełnym przekonaniem!


Maciej Krok

Liczba recenzji: 42

Czar591

Liczba recenzji: 0

Kiniolbanan

Liczba recenzji: 0