Tomek

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

2 użytkowników

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Świetna rzecz na początek, zestaw zawiera wszystko co potrzeba do gry. Niestety nie mam porównania z drugim zestawem startowym jednak z tego jestem bardzo zadowolony. Wprawdzie jest tutaj mistrz przywołań uchodzący na jednego z najmocniejszych (elfy) jednak orkowie są armią jak najbardziej równorzędną i bez problemów można toczyć wyrównane pojedynki.


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Byłem początkowo sceptycznie nastawiony, oprawa graficzna taka jakaś niespecjalna, ni to planszówka ni karcianka. Pewnego razu w przerwie między grami bitewnymi zagrałem z kolegą i teraz nie mogę przestać. Największą zaletą tej gry dla mnie jest to, że moja małżonka wciągnęła się równie mocno.
Zalety:
- niesamowita wręcz grywalność
- cena (już za 85 zł spokojnie grasz)
- proste zasady
- ogromna liczba armii i możliwości

Wady
- w sumie to na siłę, ale oprawa graficzna i jakość kart mogłaby być lepsza


W porządku, bez rewelacji

Produkt może nie najwyższej jakości ale za tą cenę na pewno spełni swoje zadanie szczególnie w ochronie kart, które nie są bardzo intensywnie używane. Z pewnością przedłuża żywotność i dobry wygląd kart. Jeżeli jednak mamy karty w znaczącej wartości materialnej lepiej zaopatrzyć się w coś droższego.


Jak dla mnie ideał :)

Świetna gra za bardzo dobre pieniądze. Sprawdza się zarówno w mniejszym gronie jak i na sporych imprezach.

Gra przetestowana w różnych warunkach. Dobra jako szybki przerywnik przed czymś bardziej ambitnym. Powinna przypaść do gustu zarówno starszym jak i młodszym.

Zasady proste jak drut, na pewno każdy pojmie ;-)


Dobry, solidny produkt

Dobra gra dla całej rodziny. Nawet dla tych którzy stronią od planszówek.

Proste i przejrzyste zasady. Nie jest to oczywiście jakieś arcydzieło, ale na pewno przyjemnie się w nią gra. Jest szczególnie dobra jeżeli człowiek chce odpocząć od jakichś bardziej wymagających tytułów.


Red5

Liczba recenzji: 18

MWBal

Liczba recenzji: 13