Tyśka

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Super, szybka gra familijna ćwiczącą spostrzegawczość i refleks. Bardzo polecam dla dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę z grami. Produkt solidnie wykonany.


Świetna gra, proste zasady. Polecam osobom pracującym z dziećmi, gra świetnie wpływa na koncentrację uwagi i zapamiętywanie.


Świetna gra zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Pakowanie się nie jest wcale takie proste. Czasami, aby zamknąć walizkę trzeba troszkę pogłówkować. Solidnie wykonana gra, duży plus za rozwiązania łamigłówek w instrukcji


Lekka i sympatyczna gra na szybkie rozgrywki. Wielki plus za wykonanie, ilustracje są przepiękne, a wszystko spakowane w solidną puszkę. Gra wciągająca, zasady są banalnie proste przez co, gra jest idealna zarówno dla dzieci jak i dorosłych.


Bardzo ciekawa gra opierająca się na zbieraniu surowców i wymianie ich na budowle, które na koniec dają nam punkty. W grze można zaszkodzić innym graczom, ale i również sobie poprzez wykonywanie nieprzemyślanych ruchów. Pięknie wykonana plansza umila rozgrywkę. Polecam