Tyśka - recenzje

Piękna dwuosobowa gra, która posiada wariant gry na 3 osoby. Zasady są banalne, nie trzeba tracić czasu na ich tłumaczenie. polecam


Szybka gra karciana, która zapewnia "kupę" śmiechu. Tematyka powoduje,że gra przypada do gustu zwłaszcza dzieciom. Rozwija pamięć i refleks. Duzy plus za niewielkie rozmiary. Solidnie wykonane pudełko zamykające się na magnes.


Gra zdecydowanie bardziej dla dzieci niż dla dorosłych. Fajnie ćwiczy zapamiętywanie i motorykę małą. Solidnie wykonana, karty wysokiej jakości. wszystko zapakowane w piękne etui, łatwa do spakowania.


Jako posiadaczka klasycznego sushi Go, nie mogłam przejść obojętnie wobec tego tytułu. Gra przyciąga wzrok. Ilustracje są przeurocze, kości również. Wszystkie elementy wykonane bardzo solidnie. Obie gry są bardzo podobne, jednakże Sushi Roll wprowadza nowe możliwości. Dzięki czemu można troszkę namieszać dla przeciwnika. Rozgrywka dość szybka, proste zasady. Polecam


Świetna gra zręcznościowa dla całej rodziny. Rozgrywka jest szybka i wciągajaca. Gra wykonana solidnie, jedyny minus to, wedlug mnie opakowanie, które jest dość kiepskiej jakości.


Świetna gra zręcznościowa dla całej rodziny. Rozgrywka jest szybka i wciągajaca. Gra wykonana solidnie, jedyny minus to, wedlug mnie opakowanie, które jest dość kiepskiej jakości.


Świetna gra zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Może się okazać, że pakowanie wcale nie jest takie proste. Duży plus za umieszczenie rozwiązań łamigłówek w instrukcji. Produkt solidnie wykonany.


Polecam wszystkim osobom pracującym z dziećmi. Kostki mają wiele zastosowań, pobudzają wyobraźnię, ćwiczą skojarzenia, pomagają stworzyć wypowiedź ustną. Gra również sprawdza się jako gra imprezowa. Dodatkowy plus za rozmiar można je łatwo schować, gdyż nie zajmują wiele miejsca.


Polecam, bardzo fajny zestaw. Kostki sprawdzają nam się zarówno w domu jak i w pracy z dziećmi. Gra pobudza wyobraźnię i pozwala ćwiczyć wypowiedzi.


Jedna z moich pierwszych gier w kolekcji. Prosta mechanika i zasady, dość szybką rozgrywka. Trzeba czasami nieźle pogłówkować, aby kociak trafił w naszej turze do opiekuna. Na pozór prosta gra, czasami skłania do pogłówkowania. Duży plus za puszkę i niewielkie rozmiary, grę możemy spakować na wyjazd nie martwiąc się o gabaryty i otarcia kartonu. Karty są przepiękne, polecam w szczególności dla kociarzy.


Piękna gra rodzinna, przyjemna i bardzo wciągajaca. Polecam zarówno dla młodszych jak i starszych graczy. Wizualnie gra bardzo przyciąga dzieci. Warto ją mieć w swojej kolekcji.


Swoją przygodę ze story cubes rozpoczęliśmy właśnie od tej wersji. Sprawdziła się nawet przy grze z 4 latkiem. Polecam również dla osób prowadzących zajęcia z dziećmi. Solidnie wykonany produkt, mały i poręczny, łatwy do spakowania na wyjazd. Na pewno sięgniemy po inne produkty z tej serii.


Rewelacyjna gra dla młodszych i starszych dzieci. Polecam szczególnie do pracy z dziećmi, doskonale ćwiczy motorykę małą i urozmaica zajęcia


Super, szybka gra familijna ćwiczącą spostrzegawczość i refleks. Bardzo polecam dla dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę z grami. Produkt solidnie wykonany.


Świetna gra, proste zasady. Polecam osobom pracującym z dziećmi, gra świetnie wpływa na koncentrację uwagi i zapamiętywanie.


Świetna gra zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Pakowanie się nie jest wcale takie proste. Czasami, aby zamknąć walizkę trzeba troszkę pogłówkować. Solidnie wykonana gra, duży plus za rozwiązania łamigłówek w instrukcji


Lekka i sympatyczna gra na szybkie rozgrywki. Wielki plus za wykonanie, ilustracje są przepiękne, a wszystko spakowane w solidną puszkę. Gra wciągająca, zasady są banalnie proste przez co, gra jest idealna zarówno dla dzieci jak i dorosłych.


Bardzo ciekawa gra opierająca się na zbieraniu surowców i wymianie ich na budowle, które na koniec dają nam punkty. W grze można zaszkodzić innym graczom, ale i również sobie poprzez wykonywanie nieprzemyślanych ruchów. Pięknie wykonana plansza umila rozgrywkę. Polecam


Po pierwszej rozgrywce gra wydawała się niezbyt ciekawa. Jednakże z każdą kolejną odkrywamy jej możliwości. Super gra na szybkie rozgrywki. Duży plus za instrukcje, która jasno przedstawia zasady. Polecam


Pieknie wydana gra.
Polecam dla osób lubiących proste, spokojne rozgrywki