Ulcia13

Gdańsk

Obserwowani

10 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

9 użytkowników

Zobacz wszystkich

Gra z bardzo ciekawym pomysłem tworzenia trójwymiarowej planszy. Dość dobrze z balansowana w swej losowości. Sprawdzą się zarówno na 2 jak i 4 osoby. Jednak osobiście trudno było mi ogarnąć liczenie punktów w trojwymiarze (które ścianki już podliczyłam a które nie).


Niby prosta, lodowa gra dla dzieci, ale fakt, że na kartach widać ile jakich paszczaków występuje w talii sprawia, że możemy pokusić się o małą strategię i poćwiczyć pamięć.


Piękna gra. Rozłożenie zajmuje ok 5 minut a sama rozgrywka ok 15-20, ale miłe jest samo przebywanie z grą. Raczej na nie pospieszne kobiece spotkanie przy winie. Mi osobiście przyjemność sprawia nawet rozkładanie gry.


Bardzo przyjemna gra która sprawdzą się nawet na 2 osoby gdyż za każdym razem grają wszystkie żółwie. Ponadto nie da się pędzić po prostu do przodu, przyda się strategia - 2 w przód, a może 1 w tył aby przejechać się na grzbiecie innego żółwia? Wszystkie chwyty dozwolone.


Ego

Ego

Ile wiesz o swoich współgraczach? Kto jaki jest, przyzwyczajenia, co lubi. Oceniają wszyscy, wygrywa tylko jeden. Polecam na imprezę zarówno że znajomymi jak i rodziną.


Svvital

Liczba recenzji: 26

Spider_priv

Liczba recenzji: 83

Miltonsec

Liczba recenzji: 100

BIENIU84

Liczba recenzji: 31

Jacek Nowak

Liczba recenzji: 42

Mukami

Liczba recenzji: 17

Argallis

Liczba recenzji: 91

Galaxy152

Liczba recenzji: 50

EwelinaC

Liczba recenzji: 75

Chevilles

Liczba recenzji: 73

Spider_priv

Liczba recenzji: 83

Gustuś

Liczba recenzji: 9

VJ

Liczba recenzji: 91

Macz7

Liczba recenzji: 51

Agata_S

Liczba recenzji: 22

BIENIU84

Liczba recenzji: 31

Snosia

Liczba recenzji: 23

Argallis

Liczba recenzji: 91

Marianna

Liczba recenzji: 37