Ulcia13

Gdańsk

Obserwowani

10 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

9 użytkowników

Zobacz wszystkich

Bardzo przyjemna wykreślanka. Każdy ma do dyspozycji ten sam plan miasteczka oraz w turze ten sam zestaw 3 par kart więc szanse są bardzo wyrównane. To zaskakujące jak różne miasteczka mogą z tego wyjść. Przez karty gra jest dość losowa a co za tym idzie regrywalna jednocześnie daje wszystkim równe szanse, od samych graczy zależy jak ta szansa zostanie wykorzystana. Polecam!


Najbardziej barwna wersja Azulaz dotychczas wydanych. Dzięki uzupełnianiu konkretnych pół pozwala dobrać kafle bonusowe. Pozadto w każdej z 6 tur jest inny kolor jokerowy co pozwala na więcej kombinowania.


Bardzo fajna wariacja klasycznej gry Azul. Znacznie bardziej wymagająca. Losowy układ plansz oraz dobór kafelków sprawia, że gra jest bardzo regrywalna. W tej ruchy muszą być bardziej przemyślane (wziąć czy spasować). Na minus, niestety, muszę ocenić wykonanie gry. Jednak mimo to polecam.


Bardzo fajna gra jednak najprostsza z całej serii. Po dłuższym graniu nawet z dodatkiem może wydawać się monotonna. Mimo wszystko polecam dla graczom początkującym, grającym od święta lub jako luźny przerywnik pomiędzy trudniejszymi tytułami.


Dodatek urozmaicający nieco rozgrywkę klasycznej wersji Azul. W zastawie dwustronne planszetki gracza z nieco innym układem obowiązkowego rozmieszczenia kafelek oraz najbardziej przydatny gadżet czyli nakładki na planszetki dzięki którym dużo lepiej układa się kafelki (nie przemieszczają się, zarówno kafle główne jak i punktacyjne).


Svvital

Liczba recenzji: 26

Spider_priv

Liczba recenzji: 83

Miltonsec

Liczba recenzji: 100

BIENIU84

Liczba recenzji: 7

Jacek Nowak

Liczba recenzji: 42

Mukami

Liczba recenzji: 17

Argallis

Liczba recenzji: 81

Galaxy152

Liczba recenzji: 50

EwelinaC

Liczba recenzji: 64

Chevilles

Liczba recenzji: 65

Spider_priv

Liczba recenzji: 83

Gustuś

Liczba recenzji: 9

VJ

Liczba recenzji: 77

Macz7

Liczba recenzji: 51

Agata_S

Liczba recenzji: 9

BIENIU84

Liczba recenzji: 7

Snosia

Liczba recenzji: 23

Argallis

Liczba recenzji: 81

Marianna

Liczba recenzji: 20