Marianna

Obserwowani

11 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

3 użytkowników

Dodatek warty kupienia głównie ze względu na koszulki dla zabezpieczenia kafelków pomieszczeń. Niestety 40 sztuk to jednak mało już dla samej podstawki "Pokój 25: Apogeum". Kafelki pomieszczeń z dodatku VIP można wykorzystać w grze w innych trybach, ale raczej nie w kooperacji. Jeżeli ktoś liczy na 2 nowe kafelki z czystymi pomieszczeniami, to rozwiewam wątpliwości, że są to jedynie papierowe nakładki.


Obowiązkowy zakup dla zabezpieczenia kafelków pomieszczeń nie tylko ze względu na ich zużywanie się, ale także z uwagi na różnice w druku między podstawką a dodatkami. Dzięki koszulkom wszystkie kafelki wyglądają identycznie, jedyne co, trochę trudniej się je przesuwa podczas gry.


Świetna propozycja dla 2 graczy. Zasady gry są bardzo proste, ale z uwagi na dużą losowość, trudno przewidzieć w którym kierunku potoczy się rozgrywka, szczególnie, że gracze nie zawsze wykonują swoje ruchy na zmianę. Do tego niezbędna jest przynajmniej odrobina wyobraźni przestrzennej, tak żeby jak najlepiej rozmieścić dobrane kawałki materiału na planszy kołdry.


Gra łatwa i szybka, a z drugiej strony wymagająca przemyślanej strategii i umiejętności planowania. Do tego plus za bardzo ładną oprawę graficzną. Polecam!


Bardzo przydatny dodatek dla miłośników kooperacji. Dzięki dwóm nowym trybom Escape Room i Łamigłówki gracze mogą ze sobą jeszcze lepiej współpracować. Dla lubiących wyzwania i chcących bardziej utrudnić rozgrywkę, interesującą opcją będzie z pewnością gra z wykorzystaniem nowych kart Enigmy lub Mapy w połączeniu z kartami szaleństwa i Z.R.B.

Jedyną wadą tego wydania jest różnica w druku, w efekcie czego widać, które pomieszczenia pochodzą z podstawowej wersji gry "Pokój 25", a które z dodatku "Escape Room". Podobno rozwiązaniem tego problemu są koszulki na kafelki pomieszczeń.


Kemper

Liczba recenzji: 2

Rbsn

Liczba recenzji: 46

Intruz

Liczba recenzji: 25

Snosia

Liczba recenzji: 21

JoannaZ86

Liczba recenzji: 15

BIENIU84

Liczba recenzji: 7

Hasder

Liczba recenzji: 50

Ruryk

Liczba recenzji: 5

Sapphire101

Liczba recenzji: 119

Mada22

Liczba recenzji: 2

Ulcia13

Liczba recenzji: 75

Spider_priv

Liczba recenzji: 83

Kemper

Liczba recenzji: 2

kermitoos88

Liczba recenzji: 5