Vaapku

Obserwowani

3 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Tak jak już ktoś przede mną napisał, reakcje na tę grę są zwykle bardzo podobne - najpierw jest zdegustowana mina, a potem regularnie powtarzane "dawaj jeszcze raz". Na razie grałam tylko z różnymi osobami w wersję dwuosobową, ale przypuszczam że zrobi się wesolutko, kiedy zabierzemy się za to w czwórkę.
Ogólnie zaliczam "The mind" do tych malutkich gierek, o których nie myśli się, planując wieczór gier, ale które zawsze fajnie wyciągnąć w gronie niedzielnych graczy albo gdy ma się tylko kilka chwil i ochotę na coś prostego.


Piękne ilustracje stanowiące świetne uzupełnienie do podstawowego zestawu. Tak naprawdę dodatkowych kart nigdy dość.


Bardzo bałam się tej gry, bo słyszałam że to straszny mózgożer. Na razie próbowałam grać tylko w dwójkę, z dwunastolatką. Nie wyczaiłyśmy jeszcze wszystkich zależności, na pewno też rozgrywka wygląda inaczej w większym gronie, ale na razie mamy bardzo pozytywne doświadczenia.
Ponadto gra jest przepięknie wydana i cieszy oczy.


Kupowałam trochę bez przekonania, jako bonus do zamówienia. Okazała się hitem, uwaga - szczególnie wśród młodszych graczy. Dwunastolatka regularnie wykręca wyniki grubo ponad 200 punktów.
Jedynym rozczarowaniem była zawartość opakowania. Notesu punktacji nie użyliśmy ani razu, aplikacja sprawdza się dużo lepiej. A same karty spokojnie zmieściłyby się w o połowę mniejszym pudełku. Dla zbieraczy oszczędność miejsca ma znaczenie.


Szukałam szybkiej gry dla dwóch osób, łatwej do wytłumaczenia nawet laikowi. Bąbelsy świetnie się w te wymagania wpisują. Moi stali współgracze raczej wolą cięższe tytuły, ale gra się super sprawdza, kiedy chcę wciągnąć do zabawy nie-gracza. Podoba się szczególnie tym, którzy lubią sobie popykać na komórce w gierki typu match3.
Bąbelsy fajnie weryfikują, kto jest jakim typem gracza. Ci zaciekli zawsze starają się jak najwięcej napsuć na planszy przeciwnika, ale miewałam też współgraczy, którzy po prostu chcieli sobie poukładac bąbelsy, absolutnie nie ingerując w moją stronę gry.


Krystyna1953

Liczba recenzji: 152

Tajkoon

Liczba recenzji: 77

Ajlen

Liczba recenzji: 178