vac

Sosnowiec

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

2 użytkowników

Szkoda, że dowiedziałem się dopiero z rebela o tej grze - już po indiegogo.

Jeżeli z angielską wersją sam nie miałbym problemów to ciężko już zagwarantować, że wszyscy kompani, z którymi przyszłoby mi grać nie będą mieli problemów ze zrozumieniem co niektórych opisów.. Cały ten fajny klimat, lekka doza humoru na kartach, dodatkowe opisy służące wywołaniu uśmiechu na twarzy na pewno mogą ucierpieć w momencie niepełnego zrozumienia przez grających.
Dlatego też czekam na polską wersję.

Z video recenzji tej gry (długa, 3 częściowa, ale rewelacyjna!) gra wydaje mi się genialna, z bardzo ciekawymi innowacyjnymi rozwiązaniami, super mechaniką, klimatem wspaniałej przygody.

Jedyne co mnie uderzyło to te żetony srebra i wytrzymałości. Nie wiem czy w finalnej wersji są takie same jak w videorecenzji, ale jeżeli tak to dziwi mnie wybór tego, że złoty żeton to 3 srebrne (na video widać, że z szybkim przeliczaniem może być problem), no i te rany, faktycznie mało się różni dwa wytrzymałości stwora od jeden. Ale to taka jedyna wada, której się dopatrzyłem i którą bardzo łatwo obejść;)

Napisałbym też, że dla tłumacza przetłumaczyć tę grę byłoby na pewno ciekawym wyzwaniem, ale skoro autor jest polakiem wydaje mi się, że nie będzie rozczarowania;)

Także podsumowując jak tylko wyjdzie polska wersja to zamawiam!
Wierzę, że kiedyś polskie wydanie się ukaże; Jeżeli można tę inicjatywę jakoś wesprzeć to mam nadzieję, że dowiem się o tym w odpowiednim czasie;


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo fajna gra. Mnóstwo możliwości, mało negatywnej interakcji, super klimat. Pomysł z szybami i ruchami bardzo ciekawy. Po zrozumieniu zasad gra się przyjemnie i szybko (dzięki tylko trzem szychtom). Cała gra i realizowanie zamówień sprawia duzo satysfakcji - nawet przegrywajacym;)


Póki co to moja ulubiona gra mafiopodobna. Dzięki większej ilości postaci gra się dużo ciekawiej niż w agentów molocha. Grę zawsze planujemy do północy, a zazwyczaj kończy się nad ranem. Dla mnie najlepsza gra tego typu. Brakuje mi tylko klimatycznych nagrań rozpoczynających rozgrywkę w każdym wariancie;


Dagna

Liczba recenzji: 79

M4rcin_K

Liczba recenzji: 52