Wół

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

2 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Ufff. . . Ciężka sprawa, te gry od pana Cranea, przyciężkawa, ale właśnie w tym tkwi niezaprzeczalny urok owych produkcji. Świetna i nieco wymagająca mechanika, będąca kluczowym elementem każdej sesji. Także uproszczony motyw przewodni tu sprawdza się znakomicie. Nowo potraktowany "oldskul", polecam!


Jak dla mnie ideał :)

Spełniają swoją funkcję.


Jak dla mnie ideał :)

Mechanizm rozgrywki mocno wsparty jest na wszelkiego rodzaju współczynnikach, symbolach, cechach. Tworzy to tylko pozór skomplikowania, bo rozgrywka jest dość intuicyjna. W sumie za to duży plus. Kapitalna estetyka i jakość wykonania, dość sprawnie napisana instrukcja, braki większej ilości kart pomocy. Za dwie stówy? Warto, bo z takim potencjałem łatwo zagęścić wieloma dobrymi dodatkami, a i sam w sobie jest, to świetny produkt.


Jak dla mnie ideał :)

Nieco losowa, dość abstrakcyjna, oferująca kawał przedniej rozrywki, o banalnych wręcz zasadach i wysokiej, choć oszczędnej estetyce. Jeżeli jesteś zapalonym "turlaczem" bierz śmiało, bez najmniejszego ociągania. Gra świetna i jak się okazało dość wymagająca, bowiem tam gdzie masz kostki tam planowanie jest zabawą z prawdopodobieństwem, może odrobinę to bywa frustrujące, ale w ostatecznym rozrachunku świetnie w to się gra. Polecam.


Jak dla mnie ideał :)

Mnóstwo świetnie skatalogowanych, dobrze opisanych i naprawdę nieźle zilustrowanych stworzeń. Na sesje Pathfindera rzecz konieczna, dla osób które poszukują naprawdę solidnego przeglądu żyjątek fantastycznych rzecz wielce użyteczna. Polecam, bo naprawdę warto i dość niedrogo, jakby się na tym zastanowić...


Cedryk

Liczba recenzji: 195

Peter6667

Liczba recenzji: 97