Xbcd

Pionier

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

2 użytkowników

W porządku, bez rewelacji

Niestety, produkt nie wart swojej ceny. Same monety są przepiękne i robią niesamowite wrażenie. Niestety na srebrnych praktycznie od razu zaczęła odchodzić farba. Z tego względu musiałem powkładać je do kapsułek, a raczej nie powinno być to konieczne i to właściwie po rozpakowaniu i dosłownie jednym przemieszaniu. Mimo wszystko monety spełniają swoje zadanie stąd ocena 3 a nie 2.


Grę dostałem w prezencie zaraz po premierze i od tego czasu stałem się fanem Cthulhu. Jest to najlepsza karcianka w jaką grałem. Kupuję wszystkie dodatki na bieżąco i mogę powiedzieć że gra się cały czas rozwija w dobrym kierunku. Klimat, klimat i jeszcze raz klimat.


Dobry, solidny produkt

Gdyby nie ogarnęło mnie szaleństwo i gdybym wciąż był o zdrowych zmysłach na pewno bym tego nie kupił. Jednak głos w mojej głowie cały czas powtarzał kup to, kup to. Dalej jednak nie byłem zdecydowany, aż pojawiły się niepokojące sny, a później sny na jawie. Któregoś dnia budzę się niczego nie pamiętając, a książka spokojnie leży na półce obok necronomiconu. Będąc już jednak całkiem poważnym, książka jest świetna a mata niezwykle klimatyczna. Od maksymalnej oceny odjąłem tylko oczko za cenę. Niestety jest dosyć wysoka.


Jak dla mnie ideał :)

Grę kupiłem z myślą o grze z osobami kompletnie nie łapiących zasad w żadnej grze poza chińczykiem i warcabami. Sprawdziła się świetnie, wszyscy załapali zasady i polubili grę. Poza tym gra jest świetnie wydana i jest klimatyczna. Sumując to wszystko wychodzi ocena maksymalna.


Jak dla mnie ideał :)

Kupiłem tę grę z trzech powodów:
1. Władca Pierścieni
2. Jest to gra LCG o której musiałem się w ogóle dowiedzieć co to jest.
3. Gra solo
Gra solo sprawdza się świetnie jest to idealna alternatywa dla playstation :) (tak wreszcie coś mnie odciągnęło od diablo III).
Gra we dwóch jest jeszcze lepsza, może dlatego że uwielbiam gry wideo w co-opie, widocznie na karciankę też się to przeniosło.
Gra jest wymagająca ale nie zniechęcająca,(przynajmniej na razie) bardziej zmusza do kombinowania.
Jedynym minusem gry jest cena, jak dla mnie 40zł mniej i było by ok.
Podsumowując jeśli ktoś ma wolne pieniądze gorąco polecam ale ostrzegam, gra uzależnia. Ja już kupiłem dodatek i wydałem pieniądze które chciałem zaoszczędzić.


Mars13

Liczba recenzji: 1

__Marcin__

Liczba recenzji: 27