Zuntir

Warszawa

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Dobry, solidny produkt

Bardzo dobre koszulki, wytrzymałe. Świetny stosunek jakości oraz ilości do ceny.


Jak dla mnie ideał :)

Świetne koszulki, zabezpieczam nimi karty graczy oraz talie spotkań w grze Horror w Arkham LCG i pomimo ciągłego tasowania kart jeszcze żadna koszulka się nie rozleciała. Bardzo dobrze leżą w dłoni, świetnie się tasują, karty nie sklejają się. Koszulki nie zbierają też przesadnie brudu. Jedyny drobny minus to brak wersji z nieprzezroczystymi rewersami :)


Dobry, solidny produkt

Jeśli chodzi o stosunek cena/jakość jeden z najlepszych produktów na rynku. Koszulki te świetnie nadają się do zabezpieczenia kart, które nie będą co chwilę tasowane. Do cięższych zastosowań wersja premium będzie raczej bardziej wskazana ze względu na grubość. Nie natrafiłem jeszcze na źle przycięty egzemplarz, żadna koszulka nie była też uszkodzona. Koszulki nie sklejają się, brak też uczucia lepkości jak to czasem bywa w przypadku innych koszulek. Polecam.


Jak dla mnie ideał :)

Mata zachwyca przede wszystkim swoim rozmiarem, jest dużo bardziej wygodna niż standardowej wielkości maty. Jakość wykonania stoi moim zdaniem na wysokim poziomie, jedynie grafika ma ciut za niską rozdzielczość.
Polecam tę matę każdemu, kto gra w Horror w Arkham LCG i zależy mu na ochronie swoich kart oraz organizacji miejsca do gry.


Jak dla mnie ideał :)

Zacznę od strony technicznej zamówienia. Złożone zostało w poniedziałek rano, we wtorek również rano miałem grę w rękach. Ogromny plus za to! Paczka oczywiście pancerna.

Sama gra jest wyśmienita, zdążyłem rozegrać już kilka partii i rozpocząć kampanię. Grając czułem się jakby ktoś przeniósł Diablo czy Dungeon Siege na planszę, nawet kiedy byłem Overlordem. Zasady bardzo proste jak na ilość opcji, które oferują, ponadto scenariusze nie sprowadzają się do wybicia potworów tylko są bardziej przemyślane i rozbudowane. Dodatkowego smaczku do tej w gruncie rzeczy taktycznej gry dodają elementy rpgowe tj. podnoszenie poziomów postaci (bohaterów i Overlorda) oraz karty przygód wpływające na rozgrywane scenariusze a także sporo ekwipunku do kupienia.
Polecam grę gorąco wzszystkim, którym niestraszne jest turlanie koścmi, uwielbiają klimat fantasy i szukają gry stosunkowo prostej ale dającej masę opcji do realizacji.