Citadel Base - Jokaero Orange

farbka
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star_border
  (9)
1295

store

Dostępnych 5 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Podstawowe informacje

Waga (kg):
0.02

4.44
na podstawie 9 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Citadel Base - Jokaero Orange


Najbardziej przydatne recenzje

Crank84

Liczba recenzji: 56

Bardzo dobra farba podkładowa, idealnie kryje. Używałem farb innych producentów, ale po wielu próbach uważam, że te firmy Citadel są najlepsze. Cena adekwatna do jakości.


Piotr3248

Liczba recenzji: 53

Niby farbka jak farbka, ale moim zdaniem lepsza niż produkty konkurencji. Kiedyś może faktycznie valejo miało lepsze produkty, ale po całkowitym przemodelowaniu lswoich farb, GW nie ma sobie równych! Duży wybór kolorów, podział na base, layery czy washe i bardzo wygodne pojemniczki, w których farbki nie wysychają. No i bezpłatne tutoriale od Duncana na YouTube ;>
Polecam!


Schizoferret

Liczba recenzji: 294

W porządku, bez rewelacji

Kolor zupełnie inny niż na zdjęciu, bliższy nieco opalone,u ciału niż czemukolwiek innemu. Wyraźnie bardziej jednak pomarańczowy niż stary Tallaran Flesh (ale wteż zdecydowanie mniej niż Macharius Solar Orange). Bardzo zbliżony do Ratkin Flesh, o jedną podziałkę bardziej nasycony pomarańczą. Do rozjaśniej proponuję albo Fire Dragon Bright (o większym nasyceniu pomarańczą, niedaleki owocowi), albo Cadian Fleshtone (najbardziej naturalne przejścia, ale mniej nasycony niż baza), albo Kislev Flesh, ale ten to już bardzo jasny żółto-brązowy niewiele wspólnego mający z pomarańczą. Z innych palet najbliżej mu do parasite brown od vallejo i staaarej vomit brown, ale obie są bardziej brązowe.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie