Citadel Technical - Typhus Corrosion

Akrylowa farba z serii Citadel Technical
9 opinii
Półprzezroczysta, błyszcząca farbka na bazie wody. Nie zawiera trujących rozpuszczalników i nie posiada drażniącej woni.Pojemnik 12ml.Typhus Corrosion została zaprojektowana by dodać do malowanego modelu wiązki oleistej rdzy. Nadaje powierzchni realistyczny efekt zużycia i znoszenia.
1295

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Półprzezroczysta, błyszcząca farbka na bazie wody. Nie zawiera trujących rozpuszczalników i nie posiada drażniącej woni.

Pojemnik 12ml.

Typhus Corrosion została zaprojektowana by dodać do malowanego modelu wiązki oleistej rdzy. Nadaje powierzchni realistyczny efekt zużycia i znoszenia.

Podstawowe informacje

Waga (kg):
0.02

4.56
na podstawie 9 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Citadel Technical - Typhus CorrosionNajbardziej przydatne recenzje

Tomasz

Liczba recenzji: 126

Dobry, solidny produkt

Dobry sposób na imitację zniszczonej i przerdzewiałej powierzchni. Farbka zawiera nic innego, jak drobniutkie ziarna piasku, co po pomalowaniu daje efekt skorodowanego materiału.


Schizoferret

Liczba recenzji: 294

W porządku, bez rewelacji

Połączenie rudego washa i drobnej, rozpuszczonej w nim pasty/grubego pigmentu. Teoretycznie właśnie tak osiąga się efekt rdzy, niemniej efekt tutaj wyszedł poniżej moich oczekiwań, prawdopodobnie ze względu na małą ilość pigmentu - wygląda jak spłukana na rdzawo z drobinkami piasku, czyli ani jak mocno przerdzewiala, gnijąca powierzchnia, ani do końca jak rdza powierzchniowa. Zdecydowanie lepsze efekty uzyskiwałem specjalistycznym pigmentem i washem od Vallejo, ale do małych powierzchni (elementy uzbrojenia figurki, nie sceneria czy maszyny), ze względu na łatwą dostępność i gotowość mieszanki, może być.


Dymitr

Liczba recenzji: 42

Dobry, solidny produkt

Gesty shade wymieszany z ziarnami czegos, ale watpie ze to piaske, bo sa plaskie i dojsc szerokie czasem. Efekt ciekawy robia, ale nie polecam uzywac na ciemnych powierzchniach - nie bedzie widac efektu tej farby ;)

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie