FFG Standard Card Game Sleeves - Green (Zielone) 50

50 koszulek 63,5x88mm (standard ccg)
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star
  (12)
Pasują do kart o rozmiarze: 2 1/2" x 3 1/2" (63,5 x 88mm) Każde opakowanie zawiera 50 koszulek. Wszystkie koszulki z linii Fantasy Flight Games przeznaczonej do gier planszowych wykonane są z czystego plastiku polipropylenowego o grubości 100 mikronów, pozbawionego PVC i związków kwasowych. Oznacza to, że koszulki są wytrzymałe, niełatwo je rozerwać lub zmarszczyć, a ponadto są wolne od chemikaliów, które mogłyby zniszczyć znajdujące się w nich karty. Zostały zaprojektowane tak, by zapewnić bezproblemowe wsuwanie do nich kart, a także by ułatwić tasowanie i przechowywanie. TUTAJ znajdziesz plik pomocny w wyborze koszulek do gier z wydawnictwa FFG. Przykłady gier, do których będą pasować te koszulki: Większość kolekcjonerskich gier karcianych, Call of Cthulhu LCG™, A Game of Thrones LCG™, UFS™, Pandemic™
Wydawca:
Fantasy Flight Games
1295
1195
-8%

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Pasują do kart o rozmiarze: 2 1/2" x 3 1/2" (63,5 x 88mm)

Każde opakowanie zawiera 50 koszulek.

Wszystkie koszulki z linii Fantasy Flight Games przeznaczonej do gier planszowych wykonane są z czystego plastiku polipropylenowego o grubości 100 mikronów, pozbawionego PVC i związków kwasowych. Oznacza to, że koszulki są wytrzymałe, niełatwo je rozerwać lub zmarszczyć, a ponadto są wolne od chemikaliów, które mogłyby zniszczyć znajdujące się w nich karty. Zostały zaprojektowane tak, by zapewnić bezproblemowe wsuwanie do nich kart, a także by ułatwić tasowanie i przechowywanie.

TUTAJ znajdziesz plik pomocny w wyborze koszulek do gier z wydawnictwa FFG.

Przykłady gier, do których będą pasować te koszulki:

 • Większość kolekcjonerskich gier karcianych,
 • Call of Cthulhu LCG™,
 • A Game of Thrones LCG™,
 • UFS™,
 • Pandemic™

Podstawowe informacje

Waga (kg):
0.01

4.58
na podstawie 12 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń FFG Standard Card Game Sleeves - Green (Zielone) 50


Najbardziej przydatne recenzje

Kejben

Liczba recenzji: 50

Jak dla mnie ideał :)

Najlepsze koszulki jakie można kupić, by ukryć paskudne rewersy w grze Alien Legendary Encounters. Grube i bardzo wytrzymałe, no i klimatyczny kolor.


Pavel

Liczba recenzji: 66

Jak dla mnie ideał :)

Czasem warto wydać parę złotych więcej aby otrzymać produkt naprawdę dobrej jakości.


Doctor

Liczba recenzji: 36

Dobry, solidny produkt

Dobrej jakości koszulki na karty od FFG które słynie już z jakości we wszystkim co stworzy :D Początkowo wyłapywały odrobinę ślady palców ale po kilku grach problem przestał występować. Skutecznie zabezpieczyły moją talię od Alien Vs Predator :)

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie