Roubloff: Kolinsky - Round Artist Brush 1010-1,7

Miękki pędzel z wysokiej jakości włosia
Podziel się swoją opinią
  Pędzel jest niezastąpionym narzędziem do malowania akwarelami, olejami i miniaturami. Naturalna elastyczność włosów Kolinsky pozwala na pracę w wielu klasycznych technikach. Seria pędzli charakteryzująca się delikatnym włosiem, które jednocześnie jest sprężyste i wytrzymałe. Posiada zdolność przenoszenia koloru, dzięki czemu jest idealny do malowania ciągłych, cienkich linii, ale również grubej aplikacji koloru. Uchwyt pędzla jest lakierowany i poddany impregnacji co zapobiega ewentualnemu wnikaniu wilgoci. Pędzle charakteryzują się: najwyższej jakości ręczny dobór włosia, elastyczne włosie; okucia w kolorze srebrnego chromu; krótki, lakierowany trzonek wykonany z drewna brzozowego, który dobrze trzyma się w dłoni; Uwaga! Produkt może różnić się od przedmiotu zaprezentowanego na zdjęciach.
  Wydawca:
  Roubloff
  19,95

  Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.  Opis

  Pędzel jest niezastąpionym narzędziem do malowania akwarelami, olejami i miniaturami. Naturalna elastyczność włosów Kolinsky pozwala na pracę w wielu klasycznych technikach. Seria pędzli charakteryzująca się delikatnym włosiem, które jednocześnie jest sprężyste i wytrzymałe.

  Posiada zdolność przenoszenia koloru, dzięki czemu jest idealny do malowania ciągłych, cienkich linii, ale również grubej aplikacji koloru. Uchwyt pędzla jest lakierowany i poddany impregnacji co zapobiega ewentualnemu wnikaniu wilgoci.

  Pędzle charakteryzują się:

  • najwyższej jakości ręczny dobór włosia,
  • elastyczne włosie;
  • okucia w kolorze srebrnego chromu;
  • krótki, lakierowany trzonek wykonany z drewna brzozowego, który dobrze trzyma się w dłoni;

  Uwaga! Produkt może różnić się od przedmiotu zaprezentowanego na zdjęciach.

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • 1 pędzel

  Recenzje

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Roubloff: Kolinsky - Round Artist Brush 1010-1,7

  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie