ULTRA-PRO Deck Protector - Pro-Matte Non-Glare Red (Czerwone) 50 szt.

  • star
  • star
  • star
  • star
  • star
  (21)
50 koszulek firmy Ultra Pro.Zapakowane w torebce z folii.Koszulki w rozmiarze 66mm x 91mm (standard card game)Koszulki matowe, bez połysku.
Wydawca:
Ultra-Pro
1695

store

Dostępne powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


50 koszulek firmy Ultra Pro.
Zapakowane w torebce z folii.

Koszulki w rozmiarze 66mm x 91mm (standard card game)

Koszulki matowe, bez połysku.

Podstawowe informacje

Waga (kg):
0.05

4.76
na podstawie 21 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń ULTRA-PRO Deck Protector - Pro-Matte Non-Glare Red (Czerwone) 50 szt.


Najbardziej przydatne recenzje

Damian

Liczba recenzji: 25

Jak dla mnie ideał :)

Używałem tych koszulek w wielu różnych kolorach i jak na razie nie mogę narzekać. Dzięki matowym tyłom łatwo i wygodnie się je tasuje a talia nie rozjeżdża się. Koszulki pasują do standardowych kart ccg/lcg i są dość wytrzymałe - nie ścierają się, nie pękają i nie rozciągają (przynajmniej narazie). Jeśli chodzi o dostawę to standardowo rebel spisał się na medal - szybko, sprawnie i bezproblemowo.


Borus87

Liczba recenzji: 27

Jak dla mnie ideał :)

Naczytałem się i naoglądałem różnych recenzji o koszulkach, gdzie psioczyli na ultra pro niemiłosiernie. Już skłaniałem się ku Dragon Shieldom, ale pomyslałem... raz spróbuję i najwyżej będę wiedział co i jak z własnego doświadczenia. Wybrałem je gównie z powodu opcji Matte - nie trawię niczego, co połyskuje jak chiński plastik za 3 grosze. Jakież było moje zdziwienie po otwarciu paczek z koszulkami: idealnie docięte, każda taka sama, żadnych nadlewek i ogólnie jakość wykonania bardzo dobra. Całkiem grube. Do tego idealnie pasują na Netrunnera. Tasuje się je genialnie i nie kleją się (co doprowadzało mnie do szału przy Mayday'ach). Jedynym problemem dla niektórych może być hologram na każdej koszulce, ale w przypadku Netrunnera nie koliduje to z żadnymi informacjami na karcie (z tego co widziałem na 2 czy 3 kartach zakrywa ilość powtórzeń danej karty w decku, ale to nie tragedia). Ogólnie - kupiłem pierwszy raz, ale na pewno nie ostatni. Za taką cenę szkoda w ogóle szukać innych (jak KMC Hyper Matte). Poza tym w razie czego za 10 zł to można w każdej chwili kupić nową paczkę i wymienić w aktualnie granym decku.


zioombel

Liczba recenzji: 90

Dobry, solidny produkt

Co tu dużo pisać. Spełniają swoją funkcję. I do tej pory żaden protektor się nie rozerwał.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie