ULTRA-PRO Deck Protector - Pro-Matte Non-Glare Red (Czerwone) 50 szt.

20 opinii
  50 koszulek firmy Ultra Pro.Zapakowane w torebce z folii.Koszulki w rozmiarze 66mm x 91mm (standard card game)Koszulki matowe, bez połysku.
  Wydawca:
  Ultra-Pro
  1695

  Dostępnych 49 sztuk w magazynie wysyłkowym

  w CH Metropolia

  Wysyłka jutro


  Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
  Sprawdź opcje dostawy


  Opis

  50 koszulek firmy Ultra Pro.
  Zapakowane w torebce z folii.

  Koszulki w rozmiarze 66mm x 91mm (standard card game)

  Koszulki matowe, bez połysku.

  Podstawowe informacje

  Waga:
  50 g

  Recenzje

  4.75
  na podstawie 20 ocen

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń ULTRA-PRO Deck Protector - Pro-Matte Non-Glare Red (Czerwone) 50 szt.  Najbardziej przydatne recenzje

  Damian

  Liczba recenzji: 25

  Jak dla mnie ideał :)

  Używałem tych koszulek w wielu różnych kolorach i jak na razie nie mogę narzekać. Dzięki matowym tyłom łatwo i wygodnie się je tasuje a talia nie rozjeżdża się. Koszulki pasują do standardowych kart ccg/lcg i są dość wytrzymałe - nie ścierają się, nie pękają i nie rozciągają (przynajmniej narazie). Jeśli chodzi o dostawę to standardowo rebel spisał się na medal - szybko, sprawnie i bezproblemowo.


  Borus87

  Liczba recenzji: 27

  Jak dla mnie ideał :)

  Naczytałem się i naoglądałem różnych recenzji o koszulkach, gdzie psioczyli na ultra pro niemiłosiernie. Już skłaniałem się ku Dragon Shieldom, ale pomyslałem... raz spróbuję i najwyżej będę wiedział co i jak z własnego doświadczenia. Wybrałem je gównie z powodu opcji Matte - nie trawię niczego, co połyskuje jak chiński plastik za 3 grosze. Jakież było moje zdziwienie po otwarciu paczek z koszulkami: idealnie docięte, każda taka sama, żadnych nadlewek i ogólnie jakość wykonania bardzo dobra. Całkiem grube. Do tego idealnie pasują na Netrunnera. Tasuje się je genialnie i nie kleją się (co doprowadzało mnie do szału przy Mayday'ach). Jedynym problemem dla niektórych może być hologram na każdej koszulce, ale w przypadku Netrunnera nie koliduje to z żadnymi informacjami na karcie (z tego co widziałem na 2 czy 3 kartach zakrywa ilość powtórzeń danej karty w decku, ale to nie tragedia). Ogólnie - kupiłem pierwszy raz, ale na pewno nie ostatni. Za taką cenę szkoda w ogóle szukać innych (jak KMC Hyper Matte). Poza tym w razie czego za 10 zł to można w każdej chwili kupić nową paczkę i wymienić w aktualnie granym decku.


  zioombel

  Liczba recenzji: 90

  Dobry, solidny produkt

  Co tu dużo pisać. Spełniają swoją funkcję. I do tej pory żaden protektor się nie rozerwał.

  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie