Ultra Pro: Magic the Gathering - The Lord of the Rings - Tales of Middle-Earth - Sleeves - Sauron (100)

Pudełko na karty z wizerunkiem Saurona
Podziel się swoją opinią
  Nieważne, czy potrzebujesz ich do przyjacielskiej potyczki na stole kuchennym, czy na wieczorze modern w lokalnym sklepie z grami - koszulki na karty to mus! Koszulki Ultra Pro: Magic the Gathering - The Lord of the Rings - Tales of Middle-Earth - Sleeves - Sauron (100) to idealny wybór dla każdego fana Władcy Pierścieni i Magic: the Gathering. Technologia ChromaFusion zapobiega złuszczaniu, a matowe wykończenie zapewnia, że ilustracje kart będą widoczne przy każdym świetle. Piękna ilustracja doda do atmosfery i idealnie skomponuje się, jeśli w Twojej talii znajdzie się karta z Sauronem!
  Wydawca:
  Ultra-Pro
  54,95

  Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.  Opis

  Nieważne, czy potrzebujesz ich do przyjacielskiej potyczki na stole kuchennym, czy na wieczorze modern w lokalnym sklepie z grami - koszulki na karty to mus!

  Koszulki Ultra Pro: Magic the Gathering - The Lord of the Rings - Tales of Middle-Earth - Sleeves - Sauron (100) to idealny wybór dla każdego fana Władcy Pierścieni i Magic: the Gathering. Technologia ChromaFusion zapobiega złuszczaniu, a matowe wykończenie zapewnia, że ilustracje kart będą widoczne przy każdym świetle. Piękna ilustracja doda do atmosfery i idealnie skomponuje się, jeśli w Twojej talii znajdzie się karta z Sauronem!

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • pudełko na 100+ kart
  Waga:
  140 g

  Recenzje


  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie