Blood Angels - Start Collecting

  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  (0)
Start Collecting to seria zestawów zachęcających graczy do zbierania nowych armii w uniwersum Warhammera 40.000. Każde pudełko zawiera modele będące bazą każdej grupy uderzeniowej, które na pewno znajdą zastosowanie w waszych rozpiskach.Zestaw Blood Angels zawiera:10 modeli Blood Angels Tactical Marine - szkoleni do pełnienia każdej roli na polu bitwy. Elastyczni, wytrzymali, pokonają wiekszość jednostek podstawowych przeciwnych armii.1 Baal Predator - czołg z taką kombinacją uzbrojenia występuje tylko w armii Blood Angels. Zapewni ciężkie wsparcie i skupi na sobie ogień przeciwnika.1 Terminator Captain - dowódcy o legendarnym doświadczeniu bojowym, w pancerzu typu Terminator wytrzymają nawet najpotężniejsze ataki.
Wydawca:
Games Workshop
24995

store

Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Przesyłka kurierska UPS) już od 0 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Start Collecting to seria zestawów zachęcających graczy do zbierania nowych armii w uniwersum Warhammera 40.000. Każde pudełko zawiera modele będące bazą każdej grupy uderzeniowej, które na pewno znajdą zastosowanie w waszych rozpiskach.

Zestaw Blood Angels zawiera:

 • 10 modeli Blood Angels Tactical Marine - szkoleni do pełnienia każdej roli na polu bitwy. Elastyczni, wytrzymali, pokonają wiekszość jednostek podstawowych przeciwnych armii.
 • 1 Baal Predator - czołg z taką kombinacją uzbrojenia występuje tylko w armii Blood Angels. Zapewni ciężkie wsparcie i skupi na sobie ogień przeciwnika.
 • 1 Terminator Captain - dowódcy o legendarnym doświadczeniu bojowym, w pancerzu typu Terminator wytrzymają nawet najpotężniejsze ataki.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga (kg):
0.45

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Blood Angels - Start Collecting
Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie