Ordyńcy (blister)

9 niesklejonych i niepomalowanych modeli konnicy
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  (0)
Prawdziwi władcy stepów, od dziecka obyci z koniem i bronią. Mawiano, że ilu mężczyzn na Krymie, tylu wojowników.Mistrzowie podjazdów, rozpoznania i dalekich marszów, pozorowanych ucieczek i działania w zasadzce. Uderzali błyskawicznie, oskrzydlając przeciwnika zasypywali go gradem strzał z łuków refleksyjnych, które były ich podstawową bronią. Unikali bezpośredniej walki wręcz, lecz zmuszeni do niej byli groźnym przeciwnikiem, doskonale posługującym się szablą, dzidą czy dzirytem, rzadko jednak posiadali uzbrojenie ochronne.Zestaw zawiera 9 modeli konnych i 3 plastikowe podstawki o wymiarach 3x4 cm.
Wydawca:
Wargamer
4995

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Prawdziwi władcy stepów, od dziecka obyci z koniem i bronią. Mawiano, że ilu mężczyzn na Krymie, tylu wojowników.

Mistrzowie podjazdów, rozpoznania i dalekich marszów, pozorowanych ucieczek i działania w zasadzce. Uderzali błyskawicznie, oskrzydlając przeciwnika zasypywali go gradem strzał z łuków refleksyjnych, które były ich podstawową bronią.

Unikali bezpośredniej walki wręcz, lecz zmuszeni do niej byli groźnym przeciwnikiem, doskonale posługującym się szablą, dzidą czy dzirytem, rzadko jednak posiadali uzbrojenie ochronne.
Zestaw zawiera 9 modeli konnych i 3 plastikowe podstawki o wymiarach 3x4 cm.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga (kg):
0.13

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Ordyńcy (blister)Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie