Saga: Era Wikingów - Podręcznik dodatkowy

Podręcznik wprowadzający możliwość grania 12 nowymi frakcjami
1 opinia
  • wydanie polskie
793… klasztor na Lindisfarne zostaje zaatakowany i splądrowany przez ludzi, którzy wyłonili się z mgły, tnąc fale swymi potężnymi okrętami. Ten najazd wyznacza początek historii wikingów, znanych również jako Ludzie z Północy, Wilki Morskie oraz Zmora Pobożnych. Przez następne trzy wieki każde wybrzeże i każde miasto drży ze strachu przed tymi wojownikami i ich niezrównanym barbarzyństwem. Nie mija wiele czasu, a Ludzie z Północy przestają zadowalać się najazdami, plądrowaniem i łupieniem. Armie potężnych skandynawskich władców przybywają całymi flotami spadając na Europę, podbijając państwa, żądając okupu od królów i cesarzy i zakładając kolonie. Era Wikingów jest suplementem do gry Saga, który opisuje dzieje Europy, począwszy od ukształtowania się północnych królestw, aż do bitwy pod Hastings, która wyznaczyła kres epoce. To Uniwersum oferuje 12 frakcji ze wszystkich zakątków Europy. Każda z nich posiada własny Zwój Bitewny, historię, legendarne oddziały i zasady specjalne. W książce tej znajdziesz również opis najemników, których możesz zaciągnąć do swojej drużyny oraz szereg relikwii i artefaktów z tej jakże heroicznej epoki. Przeżyj ponownie wyczyny bohaterów takich jak Harald Hardrada, Wilhelm Zdobywca czy Karol Wielki! Czy podołasz wyzwaniu i Twoje imię trafi do sag napisanych przez największych poetów? Aby skorzystać z tego suplementu, potrzebujesz podręcznika głównego do gry Saga. Książka zawiera 12 Zwojów Bitewnych.
Wydawca:
Wargamer
149,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

793… klasztor na Lindisfarne zostaje zaatakowany i splądrowany przez ludzi, którzy wyłonili się z mgły, tnąc fale swymi potężnymi okrętami.

Ten najazd wyznacza początek historii wikingów, znanych również jako Ludzie z Północy, Wilki Morskie oraz Zmora Pobożnych. Przez następne trzy wieki każde wybrzeże i każde miasto drży ze strachu przed tymi wojownikami i ich niezrównanym barbarzyństwem.

Nie mija wiele czasu, a Ludzie z Północy przestają zadowalać się najazdami, plądrowaniem i łupieniem. Armie potężnych skandynawskich władców przybywają całymi flotami spadając na Europę, podbijając państwa, żądając okupu od królów i cesarzy i zakładając kolonie.

Era Wikingów jest suplementem do gry Saga, który opisuje dzieje Europy, począwszy od ukształtowania się północnych królestw, aż do bitwy pod Hastings, która wyznaczyła kres epoce. To Uniwersum oferuje 12 frakcji ze wszystkich zakątków Europy. Każda z nich posiada własny Zwój Bitewny, historię, legendarne oddziały i zasady specjalne.

W książce tej znajdziesz również opis najemników, których możesz zaciągnąć do swojej drużyny oraz szereg relikwii i artefaktów z tej jakże heroicznej epoki.

Przeżyj ponownie wyczyny bohaterów takich jak Harald Hardrada, Wilhelm Zdobywca czy Karol Wielki! Czy podołasz wyzwaniu i Twoje imię trafi do sag napisanych przez największych poetów?

Aby skorzystać z tego suplementu, potrzebujesz podręcznika głównego do gry Saga. Książka zawiera 12 Zwojów Bitewnych.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • podręcznik w twardej oprawie, 72 strony
  • 12 zwojów bitewnych
Waga:
758 g

Recenzje

5.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Saga: Era Wikingów - Podręcznik dodatkowyWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie