6 bierze!

6 nimmt!
96 opinii
  • 2 - 10 osób
  • od 10 lat
  • 10 - 15 minut
  • wydanie polskie
Każdy z graczy otrzymuje 10 kart, które musi wyłożyć w jednym z czterech rzędów. Ten, kto położy szóstą kartę musi wziąć pozostałe pięć i otrzymuje punkty karne.Celem gry jest zebranie jak najmniejszej ilości kart. Każda karta jest warta minus jeden punkt za każdą głowę byka znajdującą się na niej. Zwycięzcą zostaje osoba, która na końcu gry ma najmniejszą ilość byczych głów.
Wydawca:
G3
44,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Każdy z graczy otrzymuje 10 kart, które musi wyłożyć w jednym z czterech rzędów. Ten, kto położy szóstą kartę musi wziąć pozostałe pięć i otrzymuje punkty karne.
Celem gry jest zebranie jak najmniejszej ilości kart. Każda karta jest warta minus jeden punkt za każdą głowę byka znajdującą się na niej. Zwycięzcą zostaje osoba, która na końcu gry ma najmniejszą ilość byczych głów.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 104 karty
  • instrukcja
Waga:
250 g
Pasujące koszulki:


Dodatki i akcesoria


Recenzje

4.60
na podstawie 96 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń 6 bierze!Najbardziej przydatne recenzje

Alan91

Liczba recenzji: 99

Dobra imprezowa gierka z dawką spekulacji i śmiechu, kiedy wciąż bierze się na tę nieszczęsną szóstkę. Można grać w trybie bardziej i mniej taktycznym w zależności od doboru kart, co zdecydowanie poszerza grono odbiorców.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Mickq13

Liczba recenzji: 102

Zacny filler między "poważniejszymi" pozycjami, łatwy w tłumaczeniu, szybki i sympatyczny sposób na spędzenie kilkunastu minut. Zawsze zabieram na wycieczki ze względu na gabaryt.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Szamotl

Liczba recenzji: 34

Świetna, bo:
- szybka;
- wymaga podejmowania przemyślanych i szybkich decyzji;
- można ją zabrać w podróż;
- można grać nawet w 10 osób (nawet w autobusie - sprawdzone doświadczalnie, ale trzeba mieć swoją sztywną podkładkę na rzędy kart :))
- nie traci na atrakcyjności niezależnie od liczby osób (choć dla mnie lepsza jeśli więcej graczy bo wtedy trudniej przewidywalna)
Jednym słowem ZNAKOMITA.Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Klienci, którzy kupili 6 bierze!, kupili również: