Age of Steam - SECRET BLUEPRINTS 1&2

Podziel się swoją opinią
  • wydanie angielskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Age of Steam 3rd edition.
Age of Steam 3rd edition
Wymyślacie w sekrecie najlepszy plan ustanowienia zyskownej linii kolejowej, lecz wasza konkurencja robi w tym samym czasie to samo, dzieląc wspólną pulę akcji i kradnąc towary bezpośrednio z map pozostałych graczy dzięki temu fascynującemu rozszerzeniu autorstwa Teda Alspacha.Ten barwny, profesjonalnie zaprojektowany, wydrukowany oraz zapakowany dodatek do Age of Steam zawiera osiem map (dwa kompletne „plany”) z serii Secret Blueprints of Steam, zaś dodatkowo również kolorowe zastępcze plansze zysków i produkcji towarów. Mapy są kompatybilne zarówno z Age of Steam, jak i Age of Steam: Rails to Riches.Z powodu wyjątkowej natury tych map, rozegranie Secret Blueprints zajmuje mniej niż połowę zwyczajowego czasu potrzebnego do gry w Age of Steam, ponieważ budowa i dostawy odbywają się jednocześnie. Nie można się tu jednak uskarżać na brak interakcji między graczami, począwszy od tradycyjnych licytacji pozycji przy podejmowaniu akcji, aż po nową akcję produkcji, która pozwala jednemu graczowi wyciągać na ślepo klocki z map pozostałych uczestników.
Wydawca:
Eagle Games
8995

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Wymyślacie w sekrecie najlepszy plan ustanowienia zyskownej linii kolejowej, lecz wasza konkurencja robi w tym samym czasie to samo, dzieląc wspólną pulę akcji i kradnąc towary bezpośrednio z map pozostałych graczy dzięki temu fascynującemu rozszerzeniu autorstwa Teda Alspacha.


Ten barwny, profesjonalnie zaprojektowany, wydrukowany oraz zapakowany dodatek do Age of Steam zawiera osiem map (dwa kompletne „plany”) z serii Secret Blueprints of Steam, zaś dodatkowo również kolorowe zastępcze plansze zysków i produkcji towarów. Mapy są kompatybilne zarówno z Age of Steam, jak i Age of Steam: Rails to Riches.


Z powodu wyjątkowej natury tych map, rozegranie Secret Blueprints zajmuje mniej niż połowę zwyczajowego czasu potrzebnego do gry w Age of Steam, ponieważ budowa i dostawy odbywają się jednocześnie. Nie można się tu jednak uskarżać na brak interakcji między graczami, począwszy od tradycyjnych licytacji pozycji przy podejmowaniu akcji, aż po nową akcję produkcji, która pozwala jednemu graczowi wyciągać na ślepo klocki z map pozostałych uczestników.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 8 map.
Waga:
1 kg

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Age of Steam - SECRET BLUEPRINTS 1&2

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie