Everdell: Perłowy potok (edycja kolekcjonerska)

Odkryj podwodną społeczność w nowym dodatku do Everdell!
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  (0)
 • 1 - 4 osoby
 • od 13 lat
 • 40 - 80 minut
 • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Everdell (edycja polska).
Everdell (edycja polska)
Głęboko pod migotliwą powierzchnią Perłowego Potoku na odkrycie czeka tajemnicza podwodna cywilizacja. Jej niezwykli mieszkańcy oferują nowy cenny surowiec – perły. Jako obywatel doliny będziesz od dziś wysyłać w podwodne rejony swojego żabiego ambasadora w celu nawiązania kontaktów dyplomatycznych z nowo poznanymi sąsiadami i wymiany informacji i zasobów. Zbierz wystarczająco dużo pereł, aby stworzyć fantastyczne cuda i ozdoby, dzięki którym Twoje miasto stanie się dumą Everdell!Uwaga! Dodatek Perłowy Potok wprowadza do gry Everdell dużo dodatkowych kart i zwiększa złożoność rozgrywki. Podczas gry z Perłowym Potokiem zaleca się, aby nie dodawać dodatku Legendy, jakichkolwiek kart Więcej! Więcej!, kart Krostawca ani innych elementów spoza gry podstawowej. Czym jest Everdell? To dynamiczna gra oparta o mechanikę przydzielania pracowników. Uwodzi przepięknym wykonaniem i oferuje wiele dróg do zwycięstwa, dzięki czemu jej odkrywanie jest prawdziwą przyjemnością. To również gra bardzo wielu możliwości, która zmienia się z każdą partią: na raz wykorzystujemy tylko niewielką część komponentów, a zmienne układy na planszy gwarantują stopniowe odkrywanie różnorodnych strategii.
Autor:
James A. Wilson
Ilustracje:
Andrew Bosley
Wydawca:
Rebel
24995

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Dodruk planowany jest na II kwartał 2021 r.

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Głęboko pod migotliwą powierzchnią Perłowego Potoku na odkrycie czeka tajemnicza podwodna cywilizacja. Jej niezwykli mieszkańcy oferują nowy cenny surowiec – perły. Jako obywatel doliny będziesz od dziś wysyłać w podwodne rejony swojego żabiego ambasadora w celu nawiązania kontaktów dyplomatycznych z nowo poznanymi sąsiadami i wymiany informacji i zasobów. Zbierz wystarczająco dużo pereł, aby stworzyć fantastyczne cuda i ozdoby, dzięki którym Twoje miasto stanie się dumą Everdell!

Uwaga! Dodatek Perłowy Potok wprowadza do gry Everdell dużo dodatkowych kart i zwiększa złożoność rozgrywki. Podczas gry z Perłowym Potokiem zaleca się, aby nie dodawać dodatku Legendy, jakichkolwiek kart Więcej! Więcej!, kart Krostawca ani innych elementów spoza gry podstawowej. 

Czym jest Everdell? 

To dynamiczna gra oparta o mechanikę przydzielania pracowników. Uwodzi przepięknym wykonaniem i oferuje wiele dróg do zwycięstwa, dzięki czemu jej odkrywanie jest prawdziwą przyjemnością. To również gra bardzo wielu możliwości, która zmienia się z każdą partią: na raz wykorzystujemy tylko niewielką część komponentów, a zmienne układy na planszy gwarantują stopniowe odkrywanie różnorodnych strategii.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • plansza rzeki
 • 2 nakładki na planszę podstawową
 • 3 żetony "3 punkty"
 • 25 pereł
 • 6 drogowskazów
 • 9 żabich ambasadorów
 • 24 nowych robotników
 • 4 cuda
 • 22 minikarty
 • 32 karty
 • zeszyt punktacji
Waga (kg):
1.1
Pliki do pobrania:


Pytania i odpowiedzi

Wszystkie 4
Z odpowiedzią 4
Oczekujące na odpowiedź 0

Witam, Czy data premiery dodatków nie zagrożona?

~ Kris 09.11.2020 13:26

comment

Tak, premiera 20.11.2020

Czy odpowiedź była przydatna? thumb_up 0

~ Alextasha 19.11.2020 11:44

Tak jak niżej czym różni się kolekcjonerska od zwykłej i czy będzie ona w 100% po polsku.

~ Conan 07.09.2020 13:21

comment

Na polski rynek wydana jest tylko edycja kolekcjonerska. Co do różnic w zawartości między edycja zwykła i kolekcjonerska można poczytać w necie, ale bardziej na angielskich stronach o tej grze. Z tego co pamiętam były to dodatkowe figurki zwierzątek

Czy odpowiedź była przydatna? thumb_up 0

~ Jaco6913 08.09.2020 22:01

Czym charakteryzuje się "edycja kolekcjonerska" w porównaniu do "zwykłej"? Czy "zwykła" będzie też dostępna? (póki co jej nie ma)

~ Dave 04.08.2020 15:29

comment

"Zwykła" nie będzie dostępna. Polska wersja kolekcjonerska nie różni się niczym od angielskiej.

Czy odpowiedź była przydatna? thumb_up 0

~ Alextasha 19.11.2020 11:44

comment

Obstawiałbym, że różnicą będzie zawartość 'Freshwater Upgrade Pack', czyli: -szklane perły -karty ozdób (adornment cards) -karty lasu -karty specjalnych zdarzeń -robotnicy aksolotle -robotnicy szpaki -robotnicy dziobaki -cuda (do złożenia jak drzewko) -znaki otwarty/zamknięty -notes

Czy odpowiedź była przydatna? thumb_up 0

~ Hasukawa 16.09.2020 18:44

Witam, czy znana jest już data sprzedaży tych dodatków? Dziekuje i pozdrawiam - Anna Galicka

~ Anna Galicka 19.07.2020 14:30

comment

20.11.2020

Czy odpowiedź była przydatna? thumb_up 0

~ Alextasha 19.11.2020 11:43

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie