Drewniane Turystyczne Szachy + Warcaby + Backgammon

Zestaw 3 drewnianych gier najwyższej jakości
1 opinia
  • 2 osoby
  • od 6 lat
Oto zestaw będący kombinacją trzech gier: szachów, warcabów i backgammona. Składana kasetka ręcznie wykonana z buku i brzozy ma wymiary 27 x 13,5 x 4 cm. Na zewnątrz  posiada ona wypalaną i bejcowaną 64-polową szachownicę nadającą się zarówno do gry w szachy, jak i w warcaby.  Na wewnętrznej powierzchni kasety znajduje się plansza do gry backgammon. Różnokolorowa plansza wykonanana jest w formie nadruku naniesionego na sklejkę. Wewnątrz kasety, w dwóch woreczkach, umieszczone są odpowiednio figury szachowe, kostki oraz krążki do gry w backgammon i warcaby. Wszystkie figury i krążki wykonane zostały z drewna grabowego. Szachy w tym komplecie posiadają standardowe figury drewniane do szachów Turystycznych (wysokość króla to 55 mm).  Ten komplet został wyprodukowany przez najlepszych rzemieślników z Sunrise Chess & Games - polskiej firmy od 1996 roku zajmującej się produkcją i sprzedażą ręcznie wykonywanych gier drewnianych najwyższej jakości.
Wydawca:
Sunrise Chess & Games
99,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Oto zestaw będący kombinacją trzech gier: szachów, warcabów i backgammona.

  • Składana kasetka ręcznie wykonana z buku i brzozy ma wymiary 27 x 13,5 x 4 cm. Na zewnątrz  posiada ona wypalaną i bejcowaną 64-polową szachownicę nadającą się zarówno do gry w szachy, jak i w warcaby. 
  • Na wewnętrznej powierzchni kasety znajduje się plansza do gry backgammon. Różnokolorowa plansza wykonanana jest w formie nadruku naniesionego na sklejkę.
  • Wewnątrz kasety, w dwóch woreczkach, umieszczone są odpowiednio figury szachowe, kostki oraz krążki do gry w backgammon i warcaby.
  • Wszystkie figury i krążki wykonane zostały z drewna grabowego. Szachy w tym komplecie posiadają standardowe figury drewniane do szachów Turystycznych (wysokość króla to 55 mm). 

Ten komplet został wyprodukowany przez najlepszych rzemieślników z Sunrise Chess & Games - polskiej firmy od 1996 roku zajmującej się produkcją i sprzedażą ręcznie wykonywanych gier drewnianych najwyższej jakości.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • drewniana kasetka - plansza do gier
  • figury szachowe
  • kostki oraz krążki do backgammona i warcab
Waga:
650 g
Kod producenta:
CHW53

Recenzje

5.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Drewniane Turystyczne Szachy + Warcaby + BackgammonWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie