Eksplodujące Kotki: Imprezka

Jeszcze więcej kotów i wybuchów!
1 opinia
  • 2 - 10 osób
  • od 12 lat
  • ok. 15 minut
  • wydanie polskie
Jeszcze więcej zabawy, wybuchów i kombinowania w zupełnie nowej odsłonie Eksplodujących Kotków! Imprezka to rozbudowana wersja gry zawierająca aż 120 kart i pozwalająca na zabawę aż 10 osobom jednocześnie!Na czym to polega?Eksplodujące Kotki to napędzana kociakami, całkowicie bezpieczna odmiana rosyjskiej ruletki. Podczas rozgrywek gracze co turę dobierają po jednej karcie, aż do momentu, gdy ktoś wyciągnie eksplodującego kotka - wówczas nieszczęśnik wybucha i ginie, a tym samym kończy grę. Na szczęście w talii są też karty, dzięki którym możemy odwlekać nieuniknione lub rozbrajać miauczącą bombę laserowym wskaźnikiem, mizianiem po brzuszku albo kanapką z kocimiętką. Aby wygrać, musimy mądrze zarządzać kartami, które uda nam się zdobyć.Dlaczego pokochasz tę grę? Eksplodujące Kotki to kultowy projekt wśród gier oryginalnie wydanych przez kampanie crowdfundingowe. W 2015 roku ponad 219 000 osób wsparło to miauczące szaleństwo!Jeśli kochasz gry pełne negatywnej interakcji i złośliwych zagrywek, to zabawa dla Ciebie. Na szali leży odpadnięcie z gry, więc zawsze walczycie o wysoką stawkę!Imprezka zawiera aż 120 kart, dzięki czemu przy jednym stole może się bawić aż 10 osób.
Autor:
Matthew Inman, Elan Lee, Shane Small
Ilustracje:
Matthew Inman, Elan Lee, Shane Small
Wydawca:
Rebel
11995

store

Dostępne powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Przesyłka kurierska UPS) już od 7 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Jeszcze więcej zabawy, wybuchów i kombinowania w zupełnie nowej odsłonie Eksplodujących Kotków! Imprezka to rozbudowana wersja gry zawierająca aż 120 kart i pozwalająca na zabawę aż 10 osobom jednocześnie!

Na czym to polega?

Eksplodujące Kotki to napędzana kociakami, całkowicie bezpieczna odmiana rosyjskiej ruletki. Podczas rozgrywek gracze co turę dobierają po jednej karcie, aż do momentu, gdy ktoś wyciągnie eksplodującego kotka - wówczas nieszczęśnik wybucha i ginie, a tym samym kończy grę. Na szczęście w talii są też karty, dzięki którym możemy odwlekać nieuniknione lub rozbrajać miauczącą bombę laserowym wskaźnikiem, mizianiem po brzuszku albo kanapką z kocimiętką. Aby wygrać, musimy mądrze zarządzać kartami, które uda nam się zdobyć.

Dlaczego pokochasz tę grę? 

  • Eksplodujące Kotki to kultowy projekt wśród gier oryginalnie wydanych przez kampanie crowdfundingowe. W 2015 roku ponad 219 000 osób wsparło to miauczące szaleństwo!
  • Jeśli kochasz gry pełne negatywnej interakcji i złośliwych zagrywek, to zabawa dla Ciebie. Na szali leży odpadnięcie z gry, więc zawsze walczycie o wysoką stawkę!
  • Imprezka zawiera aż 120 kart, dzięki czemu przy jednym stole może się bawić aż 10 osób.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 120 kart
  • instrukcja
Waga (kg):
0.405
Pliki do pobrania:

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Eksplodujące Kotki: Imprezka
Pytania i odpowiedzi

Wszystkie 2
Z odpowiedzią 2
Oczekujące na odpowiedź 0

Witam. Czy do tej wersji gry można dokupić dodatek Implojujące kotki??

~ Kamil 20.10.2020 17:39

comment

Podpinam się do pytania

Czy odpowiedź była przydatna? thumb_up 0

~ Maciej 07.04.2021 03:04

comment

Podpinam się do pytania

Czy odpowiedź była przydatna? thumb_up 0

~ Maciej 07.04.2021 03:04

Witam, czy wersja imprezka różni się czymś jeszcze prócz większej ilości kart i liczby graczy od podstawowej wersji z dodatkiem implodujace kotki ? Czy jakieś nowe mechaniki, rodzaje kart zostają wprowadzone w imprezce ?

~ Łukasz 20.10.2020 09:51

comment

patrząc na mój egzemplarz imprezowa wersja nie zawiera:zmiany kierunku gry (dodatek) reszta kart z dodatku typu: alter future, draw from bottom, feral występują normalnie w talii, slapy z pierwszego druku zmieniono na normalny "Attack", nie ma implodującego kotka zmienione lekko zasady zagrywania "combo".

Czy odpowiedź była przydatna? thumb_up 0

~ Petel 20.10.2020 13:32

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie