Emocje - Gra magnetyczna

Nauka przez zabawę
1 opinia
  • wydanie polskie
Malutki byczek Bobbi, bardzo emocjonalnie reaguje na każdą sytuację! Pomóż maluchowi dowiedzieć się wielu ciekawostek o fascynującym świecie emocjii i naucz rozróżniania ich.W zestawie są kolorowe kartki z rozmaitymi tematami i miękkie magnesy, na których przedstawiona jest mimika Bobbiego. Maluch powinien dobrać do każdej kartki prawidłową reakcje emocjonalną.Na przykład: kartka z obrazkami prezentów. Na niej Bobbi świętuje swoje Urodziny, więc jest on wesoły i szczęśliwy. Dobieramy magnesy, na których przedstawiono uśmiech i przymrużone z radości oczy. Gotowe!
Wydawca:
Roter Kafer
2995

Dostępne 3 sztuki w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka w piątek


Dostawa 0 zł (trwa PYL).


Opis

Malutki byczek Bobbi, bardzo emocjonalnie reaguje na każdą sytuację! Pomóż maluchowi dowiedzieć się wielu ciekawostek o fascynującym świecie emocjii i naucz rozróżniania ich.

W zestawie są kolorowe kartki z rozmaitymi tematami i miękkie magnesy, na których przedstawiona jest mimika Bobbiego. Maluch powinien dobrać do każdej kartki prawidłową reakcje emocjonalną.

Na przykład: kartka z obrazkami prezentów. Na niej Bobbi świętuje swoje Urodziny, więc jest on wesoły i szczęśliwy. Dobieramy magnesy, na których przedstawiono uśmiech i przymrużone z radości oczy. Gotowe!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 8 kartek
  • 21 magnesów
  • 1 tablica magnetyczna
Waga:
348 g

Recenzje

5.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Emocje - Gra magnetyczna

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie