Everdell: Kompletna kolekcja

Cały Everdell w jednym pudełku!
16 opinii
 • 1 - 6 osób
 • od 10 lat
 • 40 - 120 minut
 • wydanie polskie
Wejdź do świata przeuroczej krainy Everdell i odkryj wszystkie jego aspekty z tą wyjątkową, kompletną kolekcją dużych i małych dodatków. Stwórz społeczeństwo leśnych zwierząt i wykorzystaj ich wsparcie, by wznieść najwspanialszą z leśnych osad. Aktywuj wpływające na siebie zdolności, by maksymalnie wykorzystać nadarzające się okazje. A gdy pokochasz tę krainę i zrozumiesz panujące w niej reguły, zrób kolejny krok ku przygodzie: Pozwól sobie na odpoczynek i baw się na królewskim Święcie Lata, zapraszając do stołu aż 6 osób. Przepadnij w wielkim mieście i zachwyć się myślą techniczną w metropolii Nowoliść. Skorzystaj z pomocy dużych stworzeń, zostań odkrywcą i wyrusz w niebezpieczną podróż w niezbadane Góry Strzeliste, ku Zimowemu szczytowi. Sprawdź, co kryje się w odmętach Perłowego potoku. Staw czoła niebezpieczeństwom kryjącym się w Mgielnym lesie i zautomatyzowanym przeciwnikom takim jak przebiegły Krostawiec. Co zawiera Everdell: Kompletna kolekcja? Wszystkie elementy z wersji podstawowej gry, a także dodatków: Więcej! Więcej!, Legendy, Krostawiec, Perłowy potok, Święto Lata, Zimowy szczyt, Mgielny las oraz Stacja Nowoliść. Praktyczny insert, który pozwoli uporządkować elementy i przechowywać je w jednym miejscu, a także oddzielić od siebie poszczególne talie. Drewnianą wersję Wiecznego Drzewa. Instrukcję, indeks kart oraz notes punktacji, uwzględniające wszystkie dodatki. Ponad 300 naklejek na meeple z pięknymi grafikami zwierzaków. UWAGA! Zestaw nie zawiera pojemników na surowce Everdell: Piękniaste pojemniki, ale pudełko przewiduje miejsce na ich przechowywanie. Dlaczego pokochasz tę grę? Everdell to gra bardzo wielu możliwości, która zmienia się z każdą rozgrywką: do pojedynczej partii wykorzystujemy tylko niewielką część komponentów, a zmienne układy na planszy gwarantują stopniowe odkrywanie różnorodnych strategii. W grze bardzo ważna jest sfera wizualna. Pole gry przypominające pień drzewa, pieczołowicie zaprojektowane żetony surowców, a do tego grafiki pełne uroczych zwierzątek w przeróżnych konfiguracjach i pomysłowych ujęciach. Kto nie lubi uroczych zwierzątek? :) Jednak niech nikogo nie zwiedzie słodka tematyka – przy Everdell mamy naprawdę sporo kombinowania, a sama gra skierowana jest raczej do dorosłych i starszych dzieci niż do maluchów. To wielowymiarowa gra, w której trzeba zintegrować różne czynniki mające wpływ na ostateczny wynik. Ta wyjątkowa edycja zawiera zestaw rozszerzeń, które pojawiły się na rynku, a także pełną instrukcję, uwzględniająca każde z nich i zależności między nimi. 
Autor:
James A. Wilson
Ilustracje:
Andrew Bosley, Dann May
Wydawca:
Rebel
1499,95
1424,95
-5%

Produkt w przedsprzedaży

Data premiery: jesień 2023 r.


Dostawa (Przesyłka kurierska DHL) już od 0 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Wejdź do świata przeuroczej krainy Everdell i odkryj wszystkie jego aspekty z tą wyjątkową, kompletną kolekcją dużych i małych dodatków. Stwórz społeczeństwo leśnych zwierząt i wykorzystaj ich wsparcie, by wznieść najwspanialszą z leśnych osad. Aktywuj wpływające na siebie zdolności, by maksymalnie wykorzystać nadarzające się okazje. A gdy pokochasz tę krainę i zrozumiesz panujące w niej reguły, zrób kolejny krok ku przygodzie:

 • Pozwól sobie na odpoczynek i baw się na królewskim Święcie Lata, zapraszając do stołu aż 6 osób.
 • Przepadnij w wielkim mieście i zachwyć się myślą techniczną w metropolii Nowoliść.
 • Skorzystaj z pomocy dużych stworzeń, zostań odkrywcą i wyrusz w niebezpieczną podróż w niezbadane Góry Strzeliste, ku Zimowemu szczytowi.
 • Sprawdź, co kryje się w odmętach Perłowego potoku.
 • Staw czoła niebezpieczeństwom kryjącym się w Mgielnym lesie i zautomatyzowanym przeciwnikom takim jak przebiegły Krostawiec.

Co zawiera Everdell: Kompletna kolekcja?

 • Wszystkie elementy z wersji podstawowej gry, a także dodatków: Więcej! Więcej!, Legendy, Krostawiec, Perłowy potok, Święto Lata, Zimowy szczyt, Mgielny las oraz Stacja Nowoliść.
 • Praktyczny insert, który pozwoli uporządkować elementy i przechowywać je w jednym miejscu, a także oddzielić od siebie poszczególne talie.
 • Drewnianą wersję Wiecznego Drzewa.
 • Instrukcję, indeks kart oraz notes punktacji, uwzględniające wszystkie dodatki.
 • Ponad 300 naklejek na meeple z pięknymi grafikami zwierzaków.

UWAGA! Zestaw nie zawiera pojemników na surowce Everdell: Piękniaste pojemniki, ale pudełko przewiduje miejsce na ich przechowywanie.

Dlaczego pokochasz tę grę?

 • Everdell to gra bardzo wielu możliwości, która zmienia się z każdą rozgrywką: do pojedynczej partii wykorzystujemy tylko niewielką część komponentów, a zmienne układy na planszy gwarantują stopniowe odkrywanie różnorodnych strategii.
 • W grze bardzo ważna jest sfera wizualna. Pole gry przypominające pień drzewa, pieczołowicie zaprojektowane żetony surowców, a do tego grafiki pełne uroczych zwierzątek w przeróżnych konfiguracjach i pomysłowych ujęciach. Kto nie lubi uroczych zwierzątek? :)
 • Jednak niech nikogo nie zwiedzie słodka tematyka – przy Everdell mamy naprawdę sporo kombinowania, a sama gra skierowana jest raczej do dorosłych i starszych dzieci niż do maluchów. To wielowymiarowa gra, w której trzeba zintegrować różne czynniki mające wpływ na ostateczny wynik.
 • Ta wyjątkowa edycja zawiera zestaw rozszerzeń, które pojawiły się na rynku, a także pełną instrukcję, uwzględniająca każde z nich i zależności między nimi. 

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • drewniane Wieczne Drzewo
 • kompletna instrukcja
 • system przechowywania elementów
 • ponad 300 naklejek na żetony
 • 5 kart gobelinów
 • wszystkie elementy z Everdell: Collector's Edition oraz dodatków: Perłowy potok, Święto Lata, Zimowy szczyt, Mgielny las oraz Stacja Nowoliść


Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Everdell: Kompletna kolekcja

Pytania i odpowiedzi

Wszystkie 5
Z odpowiedzią 3
Oczekujące na odpowiedź 2

Czym spowodowane jest ciagle przekładanie premiery? Czekam i czekam… czy obecny termin jest w końcu pewniakiem?

~ ivi 09.05.2023 14:58

Wygląda na to, że nie mamy tutaj jeszcze odpowiedzi. Chcesz być pierwszy?

Czy można grać we wszystkie rozszerzenia jednocześnie?

~ Janek 29.03.2023 23:00

Nie jest to zalecane, ale nikt Ci nie zabroni ;)

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Patrycja 27.08.2023 09:09

Czy będzie dostępna angielska edycja pełnej wersji z wszystkimi dodatkami?

~ Irmina 26.03.2023 11:24

Wygląda na to, że nie mamy tutaj jeszcze odpowiedzi. Chcesz być pierwszy?

Jakiej wielkości jest pudełko tej edycji..?

~ Metztlee 16.01.2023 15:14

52x35x21 cm

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Wojtek 27.01.2023 14:14

Dzień dobry, czy ta wersja zawiera Big ol' box?

~ Dawid 21.01.2022 16:57

Jeżeli wersja będzie taka sama jak z Kickstartera to tak, powinna zawierać ;)

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Paweł 09.08.2022 00:14

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie