Gra do Piwka

Reaktywacja "Gry do Pifka"
7 opinii
  • 3 - 6 osób
  • od 18 lat
  • wydanie polskie
Trzy ważne powody, dla których znajomi wpadną do Ciebie zagrać. ŚMIECHBędziecie zrywać boki i walić pięściami w podłogę, pokładając się ze śmiechu – dzięki mistrzowskim zadaniom, które wyzwalają pozytywną energię wśród graczy. ZAANGAŻOWANIEZapewnisz dużej grupie znajomych świetną rozrywkę - dzięki możliwości zaangażowania w grę, aż 6 osób. (Na pewno przyda się także ktoś z aparatem.) RYWALIZACJARzucisz znajomym emocjonujące wyzwanie – walkę o każdy łyk piwa, którego picie jest ograniczone specjalną miarką. Tych, którzy wytrzymają, czeka wspaniała nagroda. Będziecie zrywać boki, to mało powiedziane. Będziecie zrywać tapetę, albo nawet gładź. W grze znajdziecie karty z zadaniami, których wykonanie uniemożliwiało testerom zapisanie uwag,bo jak skończyli się śmiać to zapomnieli jakie mieli uwagi. Niestety nie możemy powiedzieć, że przy powstaniu gry brał udział pewien Chuck. Bo każdy by wiedział, że stąd wziął się efekt jaki jest ona w stanie wywołać w grupie Twoich znajomych. Gra przeznaczona jest dla osób pełnoletnich. Alkohol szkodzi zdrowiu! Jeszcze dziś kup tą grę, bo przypadkiem jutro zrobi to ktoś inny i nie zaprosi Cię na rozgrywkę. Wyprodukowanych zostało tylko 1000 egzemplarzy tej gry dla 40 milionowego narodu polskiego. Dobra. My tu pitu pitu, a gdzieś już się świetnie bawią grając w „Grę do piwka”. Pamiętaj. Aby rozpocząć rozgrywkę musicie zaopatrzyć się w minimum dwa piwa na każdego gracza.
Wydawca:
Grajmy Razem
3995
3600
-10%

Dostępnych 29 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka w środę


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Trzy ważne powody, dla których znajomi wpadną do Ciebie zagrać.

 

ŚMIECH

Będziecie zrywać boki i walić pięściami w podłogę, pokładając się ze śmiechu – dzięki mistrzowskim zadaniom, które wyzwalają pozytywną energię wśród graczy.

 

ZAANGAŻOWANIE
Zapewnisz dużej grupie znajomych świetną rozrywkę - dzięki możliwości zaangażowania w grę, aż 6 osób. (Na pewno przyda się także ktoś z aparatem.)

 

RYWALIZACJA

Rzucisz znajomym emocjonujące wyzwanie – walkę o każdy łyk piwa, którego picie jest ograniczone specjalną miarką. Tych, którzy wytrzymają, czeka wspaniała nagroda.

 

Będziecie zrywać boki, to mało powiedziane. Będziecie zrywać tapetę, albo nawet gładź. W grze znajdziecie karty z zadaniami, których wykonanie uniemożliwiało testerom zapisanie uwag,bo jak skończyli się śmiać to zapomnieli jakie mieli uwagi.

Niestety nie możemy powiedzieć, że przy powstaniu gry brał udział pewien Chuck. Bo każdy by wiedział, że stąd wziął się efekt jaki jest ona w stanie wywołać w grupie Twoich znajomych.

 

Gra przeznaczona jest dla osób pełnoletnich. Alkohol szkodzi zdrowiu!

 

Jeszcze dziś kup tą grę, bo przypadkiem jutro zrobi to ktoś inny i nie zaprosi Cię na rozgrywkę. Wyprodukowanych zostało tylko 1000 egzemplarzy tej gry dla 40 milionowego narodu polskiego. Dobra. My tu pitu pitu, a gdzieś już się świetnie bawią grając w „Grę do piwka”.

 

Pamiętaj. Aby rozpocząć rozgrywkę musicie zaopatrzyć się w minimum dwa piwa na każdego gracza.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • plansza
  • 40 kart lekkich zadań
  • 40 kart ekstremalnych zadań
  • 6 pionków
  • 2 kostki
  • miarka do piwa
  • zasady
Waga:
260 g

Recenzje

4.57
na podstawie 7 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Gra do PiwkaNajbardziej przydatne recenzje

Imramal

Liczba recenzji: 38

Bardzo dobra gra aczkolwiek obecność alkoholu na 100% konieczna ! Z doświadczenia polecam stosować wąskie kufle (szklanki) :) Pełna humoru i zabawy przy 3 osobach minimum.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

dewodaa

Liczba recenzji: 398

A mnie się wydaje, że jeśli gra do sprawienia choć trochę przyjemności potrzebuje piwa to jest "zepsuta" po prostu. Bo tak naprawdę każda gra imprezowa będzie lepsza od tej. Kto nie lubi Dixita? [90% odpowie, że Dixita kocha każdy ;)] Ale wypijcie 2 piwka i usiądźcie do niego - zabawa się jeszcze podwaja. Ta sama dotyczy także innych tytułów, nawet lżejszych eurogier czy ekonomicznych. Alkohol w odpowiedniej mierze rozwesela człowieka... ale opieranie na tym gry... Nie kupuję tego


Patryk

Liczba recenzji: 63

Pyffko, nie pifko, Wy niewyedukowani naśladowcy Witkacego! :-P

Pytania i odpowiedzi

Wszystkie 1
Z odpowiedzią 0
Oczekujące na odpowiedź 1

Witam czy ma może ktoś instrukcje do tej gry? Ja dostałam wybrakowaną 😒

~ Paulina 15.04.2021 21:32

Wygląda na to, że nie mamy tutaj jeszcze odpowiedzi. Chcesz być pierwszy?

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie


Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również

Dylematy

Dylematy

5995
Dylemat wagonika

Dylemat wagonika

10995
Dylematy 2

Dylematy 2

5995