Junta: Las Cartas

Uproszczona wersja klasyku z 1978 roku!
Podziel się swoją opinią
  • 3 - 6 osób
  • od 12 lat
  • 45 - 60 minut
  • wydanie polskie
Witamy z powrotem na pięknej wyspie Republika Bananowa. Nic się tu nie zmieniło. Jesteście członkami skorumpowanej junty wypychającej sobie kieszenie tak szybko, jak to tylko możliwe (dzięki fali płynących z zagranicy pieniędzy). Wasze metody są bezwzględne: spiskujecie przeciwko sobie, kupujecie głosy zatrudniacie zabójców, wysadzacie budynki i od czasu do czasu próbujecie obalić obecnego prezydenta, żeby zająć jego miejsce.Junta: Las Cartas dostarcza takich samych wrażeń jak jej starszy brat - Junta, tylko w kompaktowej formie. Jednocześnie stanowi doskonałe wprowadzenie do świata Junty.
Autor:
Johannes Krenner, Christoph Reiser, Sebastian Resl
Ilustracje:
Claus Stephan
Wydawca:
Pegasus Spiele
5495

Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Witamy z powrotem na pięknej wyspie Republika Bananowa. Nic się tu nie zmieniło. Jesteście członkami skorumpowanej junty wypychającej sobie kieszenie tak szybko, jak to tylko możliwe (dzięki fali płynących z zagranicy pieniędzy). Wasze metody są bezwzględne: spiskujecie przeciwko sobie, kupujecie głosy zatrudniacie zabójców, wysadzacie budynki i od czasu do czasu próbujecie obalić obecnego prezydenta, żeby zająć jego miejsce.

Junta: Las Cartas dostarcza takich samych wrażeń jak jej starszy brat - Junta, tylko w kompaktowej formie. Jednocześnie stanowi doskonałe wprowadzenie do świata Junty.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 114 kart
  • 6 kart skrótu zasad
  • instrukcja
Waga:
300 g


Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Junta: Las Cartas

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie