Leagues of Adventure: Rocket Race

Podziel się swoją opinią
  • 2 - 6 osób
  • od 8 lat
  • ok. 20 minut
  • wydanie angielskie
Liga Podróżników to zbiór fundacji, stowarzyszeń i klubów zjednoczonych w jednym celu - rywalizacji w zdobywaniu osiągnięć kulturalnych, naukowych i historycznych. Robią to aby poszerzyć horyzonty ludzkiego pojmowania świata.. ale także dla chwały i pieniędzy.Dołącz do steampunkowego wyścigu w budowie rakiety mogącej dolecieć do samego księżyca!Aby zrealizować ten cel będziecie musieli złożyć rakietę z wielu modułów i systemów dimateralnie rózniących się od siebie i dających przeróżne bonusy.Jeszcze nigdy podróż nie byłą TAK ekscytująca! 
Autor:
Robin Elliott, Paul Wade-Williams
Wydawca:
Triple Ace Games Ltd
12500
6250
-50%

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Liga Podróżników to zbiór fundacji, stowarzyszeń i klubów zjednoczonych w jednym celu - rywalizacji w zdobywaniu osiągnięć kulturalnych, naukowych i historycznych. Robią to aby poszerzyć horyzonty ludzkiego pojmowania świata.. ale także dla chwały i pieniędzy.

Dołącz do steampunkowego wyścigu w budowie rakiety mogącej dolecieć do samego księżyca!

Aby zrealizować ten cel będziecie musieli złożyć rakietę z wielu modułów i systemów dimateralnie rózniących się od siebie i dających przeróżne bonusy.

Jeszcze nigdy podróż nie byłą TAK ekscytująca! 

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
270 g


Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie