Legends of Labyrinth (edycja angielska)

Zbuduj drużynę poszukiwaczy przygód w świecie Labyrinth!
6 opinii
 • 2 - 4 osoby
 • od 14 lat
 • 45 - 60 minut
 • wydanie angielskie
Oto gra karciana twórców trzech edycji niesamowicie popularnej gry przygodowej Labyrinth: Paths of Destiny, w której poznamy losy bohaterów zanim wyruszyli na podbój pełnego pułapek labiryntu. W Legends of Labyrinth od 2 do 4 graczy wciela się we władców starających się zwiększyć swoje wpływy, poprzez tworzenie potężnych kompanii bohaterów i poszukiwaczy przygód. Ten władca, który jako pierwszy zdobiędzie 3 drużyny, zdoła zapanować nad całym królestwem! Legends of Labyrinth to: Świetna zabawa w gronie rodziny i przyjaciół! Walka o władzę poprzez budowanie drużyn z herosów! Prosta rozgrywka i jasne zasady, prostsze niż gra w tysiąca ;) Rozrywka pełna humoru i rywalizacji - ciągle kombinujemy jak pokrzyżować plany pozostałych władców! Wykładanie "pasjansa" z elementami pozbawiania kart przeciwników. Tworzenie soczystych kombinacji - jak w Dominionie, czy Magic: the Gathering. Wspaniale spędzony czas dla 2-4 osób! Za co pokochasz tę grę? Za możliwość przejmowania kart akcji i bohaterów innych graczy! Za możliwość kontrowania kart akcji innych graczy i psucia ich planu! Za możliwość wykonywania wielu czynności po zebraniu danych kart na swoją rękę! Za możliwość przebiegłego wykorzystania zdolności legend i zdobytych drużyn. Za to, że cały czas trzeba kombinować, wybierać co się opłaca, a co nie... Za to, że gra jest osadzona w uniwersum Labyrinth, a jej akcja toczy się przed wydarzeniami z Paths of Destiny. Za super klimat i piękne grafiki - to idealny prezent na niezliczoną ilość okazji.
Autor:
Kamil Matuszak, Mateusz Pronobis
Ilustracje:
Marek Roliński
Wydawca:
Let's Play
64,95
15,95
-75%

Dostępne 33 sztuki w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Oto gra karciana twórców trzech edycji niesamowicie popularnej gry przygodowej Labyrinth: Paths of Destiny, w której poznamy losy bohaterów zanim wyruszyli na podbój pełnego pułapek labiryntu.

W Legends of Labyrinth od 2 do 4 graczy wciela się we władców starających się zwiększyć swoje wpływy, poprzez tworzenie potężnych kompanii bohaterów i poszukiwaczy przygód. Ten władca, który jako pierwszy zdobiędzie 3 drużyny, zdoła zapanować nad całym królestwem!

Legends of Labyrinth to:

 • Świetna zabawa w gronie rodziny i przyjaciół!
 • Walka o władzę poprzez budowanie drużyn z herosów!
 • Prosta rozgrywka i jasne zasady, prostsze niż gra w tysiąca ;)
 • Rozrywka pełna humoru i rywalizacji - ciągle kombinujemy jak pokrzyżować plany pozostałych władców!
 • Wykładanie "pasjansa" z elementami pozbawiania kart przeciwników.
 • Tworzenie soczystych kombinacji - jak w Dominionie, czy Magic: the Gathering.
 • Wspaniale spędzony czas dla 2-4 osób!

Za co pokochasz tę grę?

 • Za możliwość przejmowania kart akcji i bohaterów innych graczy!
 • Za możliwość kontrowania kart akcji innych graczy i psucia ich planu!
 • Za możliwość wykonywania wielu czynności po zebraniu danych kart na swoją rękę!
 • Za możliwość przebiegłego wykorzystania zdolności legend i zdobytych drużyn.
 • Za to, że cały czas trzeba kombinować, wybierać co się opłaca, a co nie...
 • Za to, że gra jest osadzona w uniwersum Labyrinth, a jej akcja toczy się przed wydarzeniami z Paths of Destiny.
 • Za super klimat i piękne grafiki - to idealny prezent na niezliczoną ilość okazji.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 9 kart Drużyn (58x88 mm)
 • 46 kart Bohaterów (58x88 mm)
 • 55 kart Działań (58x88 mm)
 • 4 komplety znaczników graczy
 • Instrukcja
Waga:
418 g
Pasujące koszulki:


Dodatki i akcesoria


Recenzje

3.33
na podstawie 6 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Legends of Labyrinth (edycja angielska)Najbardziej przydatne recenzje

Sebastian

Liczba recenzji: 1

Jak dla mnie ideał :)

Świetna gierka, graliśmy z dziewczyną, dużo zabawy, trochę gimnastyki przy składaniu drużyn. Dobrze, że jest w razie co polska wersja instrukcji dzięki czemu łatwiej idzie ogarnąć zasady.


Arkadiusz

Liczba recenzji: 5

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Rozegrałem sporo partyjek w tę grę, w różnych składach, dlatego kilka obserwacji ode mnie:
- Rozgrywka dla par może być bardzo jednostronna ze względu na losowość w dobieraniu kart działań. Czasem do niej wracamy, ale jednak częściej w większym gronie. Ostatecznie, nie polecam dla dwóch osób.
- Nieodłącznym elementem gry jest podbieranie kart innemu graczowi, więc należy zapomnieć o jakiejkolwiek sprawiedliwości, najlepiej się śpieszyć.
-Rozgrywka w więcej niż dwie osoby nabiera większego sensu, ale tutaj znowu, bywało tak, że jeden gracz nie miał szans wykonać jakiegokolwiek ruchu dwie kolejki z rzędu, co skutecznie zniechęcało i jako inicjator zabawy czułem się winny. :D
-Bardzo nie podoba mi się sama idea, że dla rozgrywki trzeba się zastanowić czy wyrzucić niektóre karty poza grę. Najczęściej wyrzucaliśmy i uważam, że był to dobry pomysł. Wymyślenie takiej zasady to niepotrzebna komplikacja już na starcie ale po kilku grach można znaleźć odpowiedź na pytanie: Jak nam jest lepiej?
-Samo wydanie gry. Podobały mi się ilustracje, ale same karty i ich wytrzymałość to jednak niższa liga. Pudełko zbyt wielkie i jeśli komuś zależy, by mieć ład na półce to będzie musiał kombinować (ale to chyba szczegół, hm?)
- Jako całokształt, oceniam pozytywnie. Ze względu na jej cenę, ilość rozgrywek, proste zasady. Czasem losowość może być czyimś największym wrogiem, ale niezbyt często.


Daniel

Liczba recenzji: 3

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

W porządku, bez rewelacji

Prosta karcianka, w której wykłada się karty bohaterów, gdzie po zebraniu grupy identycznych składają się w drużynę, kto pierwszy złączy trzy drużyny wygrywa. Oprócz bohaterów są też karty zdolności, które pomagają szybciej zebrać drużynę lub przeszkodzić w osiągnięciu tego celu przeciwnikom. Grając w dwie osoby bardzo szybko jeden gracz (poprzez dobranie na początku dobrych kart) może zdominować przeciwnika nie dając mu szansy na odegranie się. Za to przy większej liczbie graczy różne przeszkadzajki nie koncentrują się na jednej osobie, przez co gracze się wzajemnie szachują sprawiając, że gra jest bardziej wyrównana. Z tej przyczyny lepiej grać w większym gronie. Wersji dla dwóch graczy dałbym 2 gwiazdki.

Powiedziałbym, że negatywna interakcja jest esencją tej gry. Trzeba się pogodzić z tym, że gdy wszystko się dobrze układa zaraz przeciwnik spowoduje, że stracisz mozolnie zbierane karty lub nawet zebraną drużynę, a to w ciągu jednej tury, co może irytować niektóre osoby.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:


Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie