Loża Szyderców 1.3

Szydzisz czy się wstydzisz?
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star_border
  (9)
 • 2 - 12 osób
 • od 16 lat
 • 20 - 40 minut
 • wydanie polskie
Zastanawialiście się kiedyś jak ciężki jest Wasz humor? Czas to sprawdzić! Zadbaj o masę i wzbogać się o półtora kilograma pełnowartościowej szydery zawartej w eleganckim i solidnym pudełku. Rozgość się w Loży i ... showtime! Pytasz - z czym się to je? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy sto niewygodnych i rozgrzewających do czerwoności pytań, a także trzysta osiemdziesiąt bezlitosnych oraz trafiających w każdy czuły punkt odpowiedzi. Czym się to różni od Cards Against Humanity? karty akcji – NOWOŚĆ zasady: liberum veto!, czasoprzyspieszacz, why so serious?!, gameplay: sędzia, który zmienia się co rundę i rozdziela punkty wg własnego uznania, aplikacja: z zadaniami dla przegranych, karty: teksty są autorskie i dopasowane do polskiego kanonu humoru, idea: odciągamy ludzi od komputerów i ciągle organizujemy całą masę eventów (ponad 50 w 4 miesiące). OPCJONALNE TRYBY ROZGRYWKI:Why so serious? – Joker, który sprytnie udaje kartę odpowiedzi, jednak rzucony przez któregoś gracza zmienia zadane pytanie. Odpowiedzi zostają takie jakie dali pozostali gracze. Siedlisko absurdu, ale i nieraz najlepszych kombinacji.Liberum Veto – Wiadomo, że może się trafić sędzia z kiepskim poczuciem humoru, którego wybór jest krzywdzący, bo właśnie rzuciłeś najlepszą kartę z ręki. Co wtedy? Veto! Gracz, który nie zgadza się z werdyktem ma prawo zawetować wynik, wówczas pozostali gracze głosują pomiędzy dwoma spornymi odpowiedziami. Wygrałeś? Dobrze, masz punkt. Przegrałeś? Nie dość, że nie możesz więcej sprzeciwić się wynikom, to jeszcze tracisz punkt. Wetować trzeba mądrze. Czasoprzyspieszacz – Ciągle musicie czekać, aż ktoś zdecyduje się, którą kartę odpowiedzi rzucić? Ile można czekać? Czasoprzyspieszacz powoduje, że po otrzymaniu pierwszej odpowiedzi sędzia liczy głośno do 9 i dokładnie tyle jest czasu na zagranie karty.Loża Szyderców nie kończy się na 13 rozgrywkach! Dzięki naszej aplikacji (pod tym samym tytułem) wszyscy przegrani mają możliwość zmierzenia się z karnym zadaniem za brak poczucia humoru. Grupa Osłów - połowa graczy w przypadku parzystej liczby uczestników - z najmniejszą liczbą uzyskanych punktów zostaje wystawiona na próbę. Przewodniczący Loży Szyderców określa w naszej aplikacji parametry imprezy, na podstawie których zostaje wybrane unikatowe zadanie.Czy przegrani odzyskają twarze?Zdobądź się na odwagę i wyślij nam zdjęcie swojej Loży Szyderców! Pokaż nam jak grasz - jak karcisz i jesteś karcony. Raz w miesiącu najlepszy materiał zostanie nagrodzony pudełkiem Loży wraz z paczką - niespodzianką.Nasuwa się zatem oczywiste pytanie: SZYDZISZ CZY SIĘ WSTYDZISZ?
Wydawca:
Simple Solution
9995

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Zastanawialiście się kiedyś jak ciężki jest Wasz humor? Czas to sprawdzić! Zadbaj o masę i wzbogać się o półtora kilograma pełnowartościowej szydery zawartej w eleganckim i solidnym pudełku.
Rozgość się w Loży i ... showtime! Pytasz - z czym się to je? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy sto niewygodnych i rozgrzewających do czerwoności pytań, a także trzysta osiemdziesiąt bezlitosnych oraz trafiających w każdy czuły punkt odpowiedzi.

Czym się to różni od Cards Against Humanity?

 • karty akcji – NOWOŚĆ
 • zasady: liberum veto!, czasoprzyspieszacz, why so serious?!,
 • gameplay: sędzia, który zmienia się co rundę i rozdziela punkty wg własnego uznania,
 • aplikacja: z zadaniami dla przegranych,
 • karty: teksty są autorskie i dopasowane do polskiego kanonu humoru,
 • idea: odciągamy ludzi od komputerów i ciągle organizujemy całą masę eventów (ponad 50 w 4 miesiące).

OPCJONALNE TRYBY ROZGRYWKI:
Why so serious? – Joker, który sprytnie udaje kartę odpowiedzi, jednak rzucony przez któregoś gracza zmienia zadane pytanie. Odpowiedzi zostają takie jakie dali pozostali gracze. Siedlisko absurdu, ale i nieraz najlepszych kombinacji.
Liberum Veto – Wiadomo, że może się trafić sędzia z kiepskim poczuciem humoru, którego wybór jest krzywdzący, bo właśnie rzuciłeś najlepszą kartę z ręki. Co wtedy? Veto! Gracz, który nie zgadza się z werdyktem ma prawo zawetować wynik, wówczas pozostali gracze głosują pomiędzy dwoma spornymi odpowiedziami. Wygrałeś? Dobrze, masz punkt. Przegrałeś? Nie dość, że nie możesz więcej sprzeciwić się wynikom, to jeszcze tracisz punkt. Wetować trzeba mądrze.

Czasoprzyspieszacz – Ciągle musicie czekać, aż ktoś zdecyduje się, którą kartę odpowiedzi rzucić? Ile można czekać? Czasoprzyspieszacz powoduje, że po otrzymaniu pierwszej odpowiedzi sędzia liczy głośno do 9 i dokładnie tyle jest czasu na zagranie karty.
Loża Szyderców nie kończy się na 13 rozgrywkach! Dzięki naszej aplikacji (pod tym samym tytułem) wszyscy przegrani mają możliwość zmierzenia się z karnym zadaniem za brak poczucia humoru.

Grupa Osłów - połowa graczy w przypadku parzystej liczby uczestników - z najmniejszą liczbą uzyskanych punktów zostaje wystawiona na próbę. Przewodniczący Loży Szyderców określa w naszej aplikacji parametry imprezy, na podstawie których zostaje wybrane unikatowe zadanie.
Czy przegrani odzyskają twarze?
Zdobądź się na odwagę i wyślij nam zdjęcie swojej Loży Szyderców! Pokaż nam jak grasz - jak karcisz i jesteś karcony. Raz w miesiącu najlepszy materiał zostanie nagrodzony pudełkiem Loży wraz z paczką - niespodzianką.
Nasuwa się zatem oczywiste pytanie: SZYDZISZ CZY SIĘ WSTYDZISZ?

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 100 kart pytań
 • 380 kart odpowiedzi
 • 10 kart specjalnych
 • Instrukcja
Pasujące koszulki:

Dodatki i akcesoria


4.33
na podstawie 9 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Loża Szyderców 1.3


Najbardziej przydatne recenzje

Dorota

Liczba recenzji: 265

Oceniam produkt na: 2 - raczej słaby

Taki niskich lotów humor nie każdemu odpowiada.


Krystian

Liczba recenzji: 3

Najlepiej ją wyciągnąć tak po godzinie od rozpoczęcia imprezy :D Wtedy wszyscy są gotowi na zawartość pudełka.

5/5 na imprezę


Woody

Gra raczej nie dla dzieci. Humor czasem dość brutalny, więc zależy od posiadanego dystansu i luzu, w moim towarzystwie spisuje się jednak super, więc od mnie mocna piątka!

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie