Podrzuć Świnie (Świńska Gra, Świnki)

7 opinii
  • 2 - 10 osób
  • od 5 lat
  • ok. 30 minut
  • wydanie polskie
Podrzuć Świnie jest znakomitą propozycją na towarzyskie spotkania gdzie wiek nie ma tak naprawdę żadnego znaczenia. To gra uniwersalna z niesamowicie prostymi zasadami, która mieści się w kieszeni!Nac czym to polega?Weź w swoją dłoń 2 różowe świnki i... rzuć nimi, jakby to były dwie kostki. Obserwuj jak się ułożyły. Czy leżą na jednym boku? A może na pleckach? Gdy nie jesteś zadowolony ze swojego rzutu, możesz przerzucać aż do momentu, gdy będziesz zadowolony! Uważaj jednak, gdy świnki obrócą się racicami do siebie, dotkną się bądź wskoczą jedna na drugą... kończysz rzucanie z zerem punktów! A celem gry jest zdobycie 100 punktów!Podrzuć Świnie to murowany imprezowy hit, w którym zamiast kostkami rzuca się prosiakami. W zależności od tego, w jaki sposób świnia upadnie, gracz otrzyma odpowiednią liczbę punktów. Należy wystrzegać się świniobicia, które skutkuje utratą punktów i przekazaniem prosiaków przeciwnikowi!
Autor:
David Moffat
Wydawca:
Winning Moves
4995

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wyślemy w ciągu miesiąca


Darmowa dostawa od 49 zł (do Dnia Dziecka)


Opis

Podrzuć Świnie jest znakomitą propozycją na towarzyskie spotkania gdzie wiek nie ma tak naprawdę żadnego znaczenia. To gra uniwersalna z niesamowicie prostymi zasadami, która mieści się w kieszeni!

Nac czym to polega?

Weź w swoją dłoń 2 różowe świnki i... rzuć nimi, jakby to były dwie kostki. Obserwuj jak się ułożyły. Czy leżą na jednym boku? A może na pleckach? Gdy nie jesteś zadowolony ze swojego rzutu, możesz przerzucać aż do momentu, gdy będziesz zadowolony! Uważaj jednak, gdy świnki obrócą się racicami do siebie, dotkną się bądź wskoczą jedna na drugą... kończysz rzucanie z zerem punktów! A celem gry jest zdobycie 100 punktów!

Podrzuć Świnie to murowany imprezowy hit, w którym zamiast kostkami rzuca się prosiakami. W zależności od tego, w jaki sposób świnia upadnie, gracz otrzyma odpowiednią liczbę punktów. Należy wystrzegać się świniobicia, które skutkuje utratą punktów i przekazaniem prosiaków przeciwnikowi!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • instrukcja
  • kartki punktacji
  • 2 świnki
  • 2 ołówki
Waga:
180 g


Recenzje

4.43
na podstawie 7 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Podrzuć Świnie (Świńska Gra, Świnki)Najbardziej przydatne recenzje

Rarianna - Immi

Liczba recenzji: 110

Pamiętam tę grę jako jedną z pierwszych mobilnych jaką brałyśmy na wyjazdy. Boczki, ryjki i inne partie świnki - super gierka ;) fajnie było ja tu znaleźć, zwłaszcza, ze te wykonanie wygląda praktyczniej od tego, które nam przypadło ;)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Krzysiek

Liczba recenzji: 388

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Całkowita gra przypadku - wszystko zależy od tego jak ułoży los rzucone swinki czyli ile za to zdobędziemy punktów ewentualnie wszystkie stracimy.


Ojbodzio

Liczba recenzji: 17

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Pomimo totalnej losowości, braku jakiegokolwiek planowania, nieraz długiego czekania na swoją turę itd. itd. ta gra to istny ideał. To co ją wyróżnia od każdej innej to nie powtarzalny jej klimat, zarówno jeśli chodzi o nazewnictwo w tej grze, jak również klimat podczas zabawy. Tyle emocji co dostarczają dwie świnie, to nie raz wielkie planszówki nie dadzą po kilku partiach. Pomimo widocznych braków i wygórowanej ceny polecam na każdego rodzaju imprezy. Zabawa będzie przednia (tym większa jeśli dostanie się polskie tłumaczenie, bądź się je pamięta z dawnych lat).


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:
Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie