Pokój 25: Sezon 2

Więcej pokoi, więcej graczy, więcej adrenaliny!
20 opinii
 • 4 - 8 osób
 • od 10 lat
 • 45 - 60 minut
 • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Pokój 25.
Pokój 25
W nowym odcinku słynnego serialu "Pokój 25" dojdzie dwóch nowych graczy: Awanturniczka Sarah, która jest specjalistką od elektronicznego sabotażu, i Bruce, który został niedawno wypuszczony z przytułku dla obłąkanych… wygląda na to, że brakuje mu piątej klepki. Co wnosi dodatek? dwie nowe postacie, co pozwala grać nawet 8 osobom na raz; każda z postaci ma teraz swoją unikalną umiejętność; dodatkowo, dzięki zastrzykowi adrenaliny, każdy z graczy może wykonać jedną dodatkową akcję w wybranym momencie, w wybranej turze; nowe pokoje, w tym te bardzo niebezpieczne. Sprostasz wyzwaniu?
Autor:
François Rouzé
Ilustracje:
Daniel Balage, Camille Durand-Kriegel
Wydawca:
Rebel
89,95
35,90
-60%
(najniższa cena w ciągu 30 dni przed promocją: 89,95 zł)

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Produkt archiwalny: nie będzie dodrukowywany

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

W nowym odcinku słynnego serialu "Pokój 25" dojdzie dwóch nowych graczy: Awanturniczka Sarah, która jest specjalistką od elektronicznego sabotażu, i Bruce, który został niedawno wypuszczony z przytułku dla obłąkanych… wygląda na to, że brakuje mu piątej klepki.

Co wnosi dodatek?

 • dwie nowe postacie, co pozwala grać nawet 8 osobom na raz;
 • każda z postaci ma teraz swoją unikalną umiejętność;
 • dodatkowo, dzięki zastrzykowi adrenaliny, każdy z graczy może wykonać jedną dodatkową akcję w wybranym momencie, w wybranej turze;
 • nowe pokoje, w tym te bardzo niebezpieczne.

Sprostasz wyzwaniu?

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 15 kafelków pokojów
 • 4 figurki
 • 16 żetonów akcji
 • 58 kart Z.R.B
 • 8 żetonów adrenaliny
 • 2 żetony ról
 • 2 karty nowych postaci
 • 16 opisów nowych pokoi i umiejętności
 • 14 znaczników
Waga:
1,08 kg
Instrukcja i inne pliki:
Kod producenta:
Termity PL/EN
Pasujące koszulki:


Dodatki i akcesoria


Recenzje

4.80
na podstawie 20 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Pokój 25: Sezon 2Najbardziej przydatne recenzje

Maciej

Liczba recenzji: 73

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Mówi się, że pierwszy sezon zawsze jest najlepszy.

Nieprawda... w tym przypadku jest nim drugi!

Dodatkowe kafle planszy, dodatkowe postaci (i ulepszenia starych) oraz poprawa trybu solo sprawia, że gra wskoczyła na jeszcze wyższy poziom niż dotychczas.

Uwielbiam Room 25. Sezon drugi czyni z niej jedną z najlepszych gier w jakie kiedykolwiek grałem. Spróbujcie, nie pożałujecie :)


Wazka

Liczba recenzji: 148

Nareszcie postacie moją swoje osobiste cechy! Bardzo tego brakowało w podstawce. Z balansem tych cech bywa różnie- np. Alice jest dość pokaźnie wzbogacona, a biedny Franck właściwie ma nieprzydatną cechę. Super, że wprowadzono dodatkowe postacie- na 8 osób robi się kompletne zamieszanie (zwłaszcza w trybie podejrzliwość), co jest ogromnym plusem :) nowe pokoje bardzo wzbogacają rozgrywkę :) sporo problemów sprawia zwłaszcza zakaz komunikowania się ;) Ciekawym pomysłem jest komora regeneracji- łatwo może ujawnić, kto tu jest strażnikiem (kto niechętnie przywraca do życia wyeliminowanych). Ogólnie: można sobie tak utrudnić i zamieszać rozgrywkę, że wygrana będzie smakować o niebo lepiej ;) Dodatek to pozycja obowiązkowa dla fanów :) sprawia ogromną radość i wzbija poziom regrywalności na kosmiczny poziom :) nie mniej, warto nadmienić, że podstawka jest idealnie wyważona dla początkujących graczy- gdy ktoś nie grał wcześniej w ,,Pokój 25" warto nauczyć go na podstawce właśnie, żeby nie zrobić mu chaosu w głowie, który może się pojawić u niezaznajomionego z podstawową wersją gracza. GORĄCO POLECAM TEN DODATEK! Z niecierpliwością czekam, aż Matagot wyda kolejny- escape room, a potem (mam nadzieję, że niewiele później) rebel w Polsce :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Pandzior

Liczba recenzji: 23

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Dodatek do dobrej gry, który w końcu sprawia, że każdy z bohaterów dostaje swoją unikalną umiejętność w postaci akcji. Dodajmy do tego nowe pokoje i mamy więcej tego samego świetnego klimatu filmu Cube. Można jedynie dalej narzekać na "papierowe" karty postaci, ale szkoda na to czasu. Dla osób posiadających podstawową wersje gry dodatek ten jest obowiązkowy. Dla nowych graczy polecam go kupić, ponieważ w zasadniczy sposób urozmaica grę, bo nareszcie każdą postacią gra się inaczej. Generalnie "MUST HAVE" jeśli planujesz kupno POKÓJ 25 :)Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie