Postaw na klocka

Kto jest najlepszy w te klocki?
2 opinie
  • 2 - 6 osób
  • od 12 lat
  • ok. 25 minut
  • wydanie polskie
Zmierzcie się z szalonymi wyzwaniami, które wystawią na próbę Waszą cierpliwość, precyzję i opanowanie! W tej zwariowanej grze zręcznościowej będziecie ze sobą ostro rywalizować, ale często zostaniecie zmuszeni do współpracy w zadaniach drużynowych. To karty zdecydują o tym, z kim będziecie w danej rundzie budować. Kto pierwszy, ten lepszy, a kto lepszy, ten wygrywa! Postaw na klocka to wyjątkowa gra planszowa, w której gracze co rundę starają się jak najszybciej skonstruować ze swoich klocków budowlę ukazaną na karcie. Część z nich to wyzwania indywidualne, ale większość wymaga tymczasowego połączenia się w drużyny ze wskazanymi przez kartę graczami. Tym samym gra jednocześnie stawia na rywalizację i kooperację. Postaw na klocka sprawdzi się zarówno jako rodzinna gra planszowa, jak i jako główna atrakcja imprezy. To emocjonujący tytuł ćwiczący wyobraźnię przestrzenną i łączący całe pokolenia.
Autor:
Paweł Świstek
Ilustracje:
Roman Kucharski
Wydawca:
Muduko
67,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Zmierzcie się z szalonymi wyzwaniami, które wystawią na próbę Waszą cierpliwość, precyzję i opanowanie! W tej zwariowanej grze zręcznościowej będziecie ze sobą ostro rywalizować, ale często zostaniecie zmuszeni do współpracy w zadaniach drużynowych. To karty zdecydują o tym, z kim będziecie w danej rundzie budować. Kto pierwszy, ten lepszy, a kto lepszy, ten wygrywa!

Postaw na klocka to wyjątkowa gra planszowa, w której gracze co rundę starają się jak najszybciej skonstruować ze swoich klocków budowlę ukazaną na karcie. Część z nich to wyzwania indywidualne, ale większość wymaga tymczasowego połączenia się w drużyny ze wskazanymi przez kartę graczami. Tym samym gra jednocześnie stawia na rywalizację i kooperację.

Postaw na klocka sprawdzi się zarówno jako rodzinna gra planszowa, jak i jako główna atrakcja imprezy. To emocjonujący tytuł ćwiczący wyobraźnię przestrzenną i łączący całe pokolenia.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • plansza
  • klocki
  • karty
  • instrukcja
Waga:
620 g

Recenzje

5.00
na podstawie 2 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Postaw na klockaWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie