Red7 (edycja polska)

Wygrywasz albo odpadasz!
37 opinii
  • 2 - 4 osoby
  • od 9 lat
  • ok. 10 minut
  • wydanie polskie
Fantastyczna! Genialna!  Tak gracze mówią o Red7. Ta mała i niepozorna gra zdobyła nominacje do Golden Geek Award 2014 w aż 4 kategoriach (najlepsza gra innowacyjna, karciana, rodzinna i imprezowa).  Jak to możliwe, że 7 liczb, 7 kolorów i 7 zasad na 49 kartach wdarło się przebojem do światoej czołówki gier? Tego się nie da opisać. Po prostu wybierz jeden z trzech wariantów i zagraj!  Tylko pamiętaj, że pod koniec ruchu musisz wygrywać albo odpadasz z gry!
Autor:
Carl Chudyk, Chris Cieslik
Wydawca:
Lucrum Games
42,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Fantastyczna! Genialna! 

Tak gracze mówią o Red7. Ta mała i niepozorna gra zdobyła nominacje do Golden Geek Award 2014 w aż 4 kategoriach (najlepsza gra innowacyjna, karciana, rodzinna i imprezowa). 

Jak to możliwe, że 7 liczb, 7 kolorów i 7 zasad na 49 kartach wdarło się przebojem do światoej czołówki gier? Tego się nie da opisać. Po prostu wybierz jeden z trzech wariantów i zagraj! 

Tylko pamiętaj, że pod koniec ruchu musisz wygrywać albo odpadasz z gry!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 49 kart
  • instrukcja
Waga:
140 g
Pasujące koszulki:


Dodatki i akcesoria


Recenzje

4.68
na podstawie 37 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Red7 (edycja polska)Najbardziej przydatne recenzje

Agasia

Liczba recenzji: 74

Mała, niepozorna, a daje tyle zabawy, że hej! Zmusza do kombinowania, bo w każdym ruchu musimy dołożyć taką kartę, żeby wygrywać z pozostałymi osobami. Jeśli nie mamy pasującej karty, to możemy zmienić zasady gry. To dynamiczna i kolorowa gra, a dlaczego taka świetna? Trzeba zagrać, żeby zrozumieć. Da mnie must have!


Liczesso

Liczba recenzji: 19

Jedna z moich 2 ulubionych karcianek. O ile przy najprostszym wariancie może się wydawać, że mamy niewielki wpływ na grę i podejmuje się zawsze jedyną słuszną decyzję (choć z racji na prostotę zasad i szybkość gry to ten gramy najczęściej), to kolejne warianty pokazują ogromną głębię tej gry (przy ostatnim trzeba się nieźle nagłówkować a po przegranej partii występuje niedosyt, bo często porażka wynika z naszego błędu a nie losowości gry. No i ruchy już nie są tak oczywiste. Absolutnie uwielbiam te skalowanie poziomu trudności. Z minusów - nie wiem z czego to wynika, jednak spotkałem się z osobami, które nie mogły "załapać" tych nietrudnych zasad - np. to, że przy zbieraniu różnych kolorów dalej to liczba stanowi o najmocniejszej karcie było zbyt abstrakcyjne. Mimo to warto się pierwsze parę partii poświęcić by zrozumieć zasady, bo gra odpłaca nam się z ogromną nawiązką.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Mr Grey

Liczba recenzji: 19

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Świetnie pomyślana, choć trochę abstrakcyjna liczbowa gra karciana.
Oczywiście, sporo zależy od tego jaki zestaw kart otrzymasz na początku - ale - cała rzecz w tym w jakiej kolejności je zagrasz :) Z jednej strony możesz zacząć wysoko, zmusić innych graczy do zmiany reguł, i korzystać z przewagi w kartach, z drugiej możesz postawić na agresywne zagrania, i blokować możliwości dla innych graczy. Mecze są ultra-szybkie ok. 2-5 minut.
Wbrew temu co widnieje w instrukcji można spokojnie grać nawet w 6 osób :) A przy rozdawaniu kart, spróbujcie z draftem :) + zasady dodatkowe.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:


Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie