Wielka pętla

Rowerowy wyścig nie tylko dla kolarzy!
5 opinii
  • 2 - 4 osoby
  • od 8 lat
  • ok. 45 minut
  • wydanie polskie
Szybka, taktyczna gra o wyścigach kolarskich, w której każdy z graczy zarządza drużyną składającą się z dwóch zawodników: pomocnika i sprintera. Gracze poruszają swoich zawodników dobierając i zagrywając numerowane karty, które wskazują jak daleko poruszy się każdy zawodnik.Niech wygra najlepszy!Wielka pętla to polska edycja bestsellerowej gra wyścigowej Flamme Rouge, która uznawana jest za klasykę gatunku. Poprzez zastosowanie ciekawych mechanik mamy wrażenie uczestnictwa w autentycznym wyścigu kolarskim.Proste zasady przywiodą na myśl gry wyścigowe z dzieciństwa, ale ukryta głębia pozwoli jednocześnie cieszyć się ze świetnie zaprojektowanej, nowoczesnej gry planszowej.Na stronie wydawnictwa FoxGames dostępna jest instrukcja pdf i zasady wariantu Wielki Wyścig.
Wydawca:
FoxGames
139,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Szybka, taktyczna gra o wyścigach kolarskich, w której każdy z graczy zarządza drużyną składającą się z dwóch zawodników: pomocnika i sprintera. Gracze poruszają swoich zawodników dobierając i zagrywając numerowane karty, które wskazują jak daleko poruszy się każdy zawodnik.

Niech wygra najlepszy!

Wielka pętla to polska edycja bestsellerowej gra wyścigowej Flamme Rouge, która uznawana jest za klasykę gatunku. Poprzez zastosowanie ciekawych mechanik mamy wrażenie uczestnictwa w autentycznym wyścigu kolarskim.

Proste zasady przywiodą na myśl gry wyścigowe z dzieciństwa, ale ukryta głębia pozwoli jednocześnie cieszyć się ze świetnie zaprojektowanej, nowoczesnej gry planszowej.

Na stronie wydawnictwa FoxGames dostępna jest instrukcja pdf i zasady wariantu Wielki Wyścig.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 4 plansze gracza
  • 190 kart
  • 8 figurek
  • 21 fragmentów trasy
Waga:
450 g


Dodatki i akcesoria


Recenzje

4.80
na podstawie 5 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Wielka pętlaNajbardziej przydatne recenzje

Gram_niebieskim

Liczba recenzji: 112

Wspaniała zabawa! Bardzo proste zasady, szybka akcja, brak przestojów i naprawdę ogrom emocji.
Zdecydowanie polecam :)


Hobold

Liczba recenzji: 116

Nareszcie pełnokrwiste wyscigi :) Szybkie, proste, miodne. Jak napisano poniżej, aplikacja świetna. Na horyzoncie kolejne dodatki. Polecam.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Sowacz

Liczba recenzji: 224

Bardzo dobra gra, nabiera rumieńców gdy gra się z aplikacją kilka wyścigów z rzędu.Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie