Jeden moment

Przyjaciele czy wrogowie - poznaj historię dwóch samurajów
Podziel się swoją opinią
  • 2 osoby
  • wydanie polskie
Dwaj samurajowie wpatrywali się w siebie nawzajem. Kiedyś byli przyjaciółmi. Braćmi. Jednak przyszedł czas, by odzyskać honor i wziąć odwet. Pozycje - przyjęte. Chwyty - poprawione. Oczy - zmrużone. Jeden moment. I było po wszystkim. Jeden moment to gra role-playing przeznaczona dla dwójki graczy, która opowiada historię o tym, jak dwóch Samurajów popadło w konflikt i jaki smutny koniec ich czeka. Każda rozgrywka zaczyna się w chwili, gdy tych dwóch Samurajów stoi na polu walki z wyciągniętymi mieczami, a napięcie sięga zenitu. Zakończenie nie zostaje jednakże ujawnione do momentu, aż nie zostaną przypomniane wszystkie przeszłe wydarzenia prowadzące do tej sytuacji. Będą one rozgrywane jako ciąg Rozdziałów, przedstawiających dzielone przez obu Samurajów wspomnienia. Do tego w grze znajdziecie kilka dodatkowych starć - od Rycerzy przez Dziki Zachód i Pulp aż do Space Opery i pojedynków wielkich statków kosmicznych.
Autor:
Tobie Abad
Wydawca:
Gramel
54,95
41,20
-25%
(najniższa cena w ciągu 30 dni przed promocją: 54,95 zł)

Dostępnych 6 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Dwaj samurajowie wpatrywali się w siebie nawzajem. Kiedyś byli przyjaciółmi. Braćmi. Jednak przyszedł czas, by odzyskać honor i wziąć odwet. Pozycje - przyjęte. Chwyty - poprawione. Oczy - zmrużone. Jeden moment. I było po wszystkim.

Jeden moment to gra role-playing przeznaczona dla dwójki graczy, która opowiada historię o tym, jak dwóch Samurajów popadło w konflikt i jaki smutny koniec ich czeka. Każda rozgrywka zaczyna się w chwili, gdy tych dwóch Samurajów stoi na polu walki z wyciągniętymi mieczami, a napięcie sięga zenitu. Zakończenie nie zostaje jednakże ujawnione do momentu, aż nie zostaną przypomniane wszystkie przeszłe wydarzenia prowadzące do tej sytuacji. Będą one rozgrywane jako ciąg Rozdziałów, przedstawiających dzielone przez obu Samurajów wspomnienia.

Do tego w grze znajdziecie kilka dodatkowych starć - od Rycerzy przez Dziki Zachód i Pulp aż do Space Opery i pojedynków wielkich statków kosmicznych.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • podręcznik, 70 stron
Waga:
500 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Jeden moment

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie