Archibald

Poliglota

Inowrocław

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

3 użytkowników

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Nie spełnia moich oczekiwań :(

Niestety, ale zdecydowanie nie spełnia oczekiwań. Dlaczego? Estetycznie bardzo odbiega poziomem od innych podręczników, które są wydawane aktualnie (Zewy, DnD czy pomniejsze zagraniczne systemy). Niby pachnie oldschoolem, ale nie za te pieniądze.
I tak. Ja wiem, że to Wiedźmin... i że kalam dziedzictwo narodowe... ale o pewnych rzeczach powinno się mówić wprost, a nie zamiatać pod dywan. To jest zwyczajnie przeciętna książka, o nieprzeciętnym świecie :) Mam nadziej, że kreatywność graczy i mistrzów, na sesjach nadrobi brak efektu jaki powinien po sobie zostawiać podręcznik.

Trochę mi przykro... ale finalnie, na półce nie wygląda źle.
A Rebel jak zawsze transport i szybkość 6/6 :)


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Otrzymałem paczuszkę z REBEL. Nie lubię się powtarzać ale w tej materii trzeba - jesteście po prostu zaje... - najlepsi. Paczka zabezpieczona na każda ewentualność. Nawet daliście dodatkowa tekturkę żeby kostki, które dodatkowo zamówiłem przy ewentualnym ścisku nie odbiły swoich kształtów na powierzchni okładki.
Zamówiłem nie jedno od Coprenicusa, Empiku itp - nikt nie robi tego tak dobrze jak Wy. Gratuluję.
Ummm jeżeli chodzi o podręcznik, na chwile obecną zostały 2 sztuki dlatego zamówiłem, bo warty żeby chociaż poczytać i położyć na półkę - tych naszych RPG tak mało...
Wykonanie ze strony CoopCorp - jak najbardziej ok zwłaszcza, że nie mamy do czynienia z 500 stronicowym DarkHeresy na kredowym papierze (ciężki i gruby). Tylko klej strzela na grzbiecie jak fajerwerki w sylwestra (przy pierwszym otwarciu) - tak miało być?:D
Książka - Czytelna, ładnie wykonana, zachęcająca.
Do autora - dbałość o arty i klimat 5/5.
Rozgrywka - jeszcze nie wiem ale po opiniach mogę stwierdzić, że dla chcącego nie ma nic trudnego... Grim-dark można nawet utkać z D&D.


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Rebel - przygotowanie i zabezpieczenia paczki : 12/10.
(W porównaniu do Copernicusa - niebo do ziemi.)

Odnośnie podręcznika. To już mój drugi... Drugi bo pierwszy po dwóch latach używania się rozpada. Rozpada z powodu - FATALNEGO szycia oraz grubych i ciężkich stron (kredowych).
Mechanika bez zarzutów - gra się fenomenalnie.
Oczywiście żeby dodać głębi 40 milenium trzeba doliczyć do kupna książki pokroju trylogia Eisenhorna oraz wertowanie astronomicanu czy lexicanum.
Polecam.


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Super sprawa do wielu ciekawych smaczków na sesji - must have.
Ktoś kto lubi dokładność i rzetelność podręcznikowego świata to ten podręcznik jest dla niego. Razem z Dziedzictwem Sigmara tworzą super zestaw wiedzy podczas przedstawiania świata Imperialnego.

- za druk w czarno białym z miękką okładką (podobnie Dziedzictwo S.) miękkie okładki to żart - tak samo podręcznik nie jest szyty - wyłącznie klejony. Jak za te pieniądze? Podziękujmy CopernicusCorp.


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Właśnie otrzymałem produkt. Przesyłka i współpraca z rebelem to czysta przyjemność tak wiec na ten temat nie będę sie nawet wypowiadał bo nie zawiedli mnie nigdy a zakupiłem u nich multum podręczników do świata mroku, warhammera edycji 2.0 oraz samej neuroshimy.
Przygoda tego produktu jest ciekawa i mimo, że się nie zagłębiałem to wydaje się bardziej przyzwoita niż ta z podstawki oczywiście wliczając to, że jest połączona.
Mimo iż cena odstrasza to wykonanie jest dostosowane do normalnego użytkownika. Póki nie bijesz tym graczy przy stole i dbasz o swoje rzeczy posłuży CI długo. Zbiór tabel jest MEGA przydatny i nie trzeba wertować podręcznika od DARK HERESY II - przypomną że to jest 450 stron kredowego papieru. Książka lubi sie rozpadać wiec szanujcie i zainwestujcie w ekran.


Piotr

Liczba recenzji: 7

Red5

Liczba recenzji: 5

Artbee

Liczba recenzji: 6