Magic The Gathering: Kaldheim - Bundle Pack

Premiera: 05 luty 2021 r.
Podziel się swoją opinią
  • wydanie angielskie
Stań do śmiertelnej walki i podbij lodową krainę!Kaldheim to nieznany do tej pory świat uniwersum Magic The Gathering. W tej zimowej krainie zbierają się wszystkie legendy wikingów. Śmiertelni bogowie przemierzają plany tej krainy, szukając chwały w walce. Zbierz pełen oręż wykuty przez najlepszych kowali i pokonaj wszelkie zagrożenia czyhające na śmiałków. W najniebezpieczniejszych miejscach czekają boskie artefakty, które zwiększą Twoją moc.Pokonaj w  ostatecznej walce sługi Tibalta i podbij Kaldheim!W skład zestawu Magic The Gathering:  Kaldheim - Bundle Pack wchodzi:10 boosterów Magic The Gathering: Kaldheim - Booster40 kart Basic Land (w tym 20 kart w wariancie foil)duży licznik życiakarta promo foilpudełko na karty
Wydawca:
Wizards of the Coast
18595

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Stań do śmiertelnej walki i podbij lodową krainę!

Kaldheim to nieznany do tej pory świat uniwersum Magic The Gathering. W tej zimowej krainie zbierają się wszystkie legendy wikingów. Śmiertelni bogowie przemierzają plany tej krainy, szukając chwały w walce. Zbierz pełen oręż wykuty przez najlepszych kowali i pokonaj wszelkie zagrożenia czyhające na śmiałków. W najniebezpieczniejszych miejscach czekają boskie artefakty, które zwiększą Twoją moc.

Pokonaj w  ostatecznej walce sługi Tibalta i podbij Kaldheim!

W skład zestawu Magic The Gathering:  Kaldheim - Bundle Pack wchodzi:

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • pudełko
  • 10 zestawów dodatkowych Kaldheim
  • 40 kart Basic Land (w tym 20 kart w wariancie foil)
  • duży licznik życia
  • karta promo foil
Waga (kg):
0.1

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Magic The Gathering: Kaldheim - Bundle Pack
Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie