Magic The Gathering: Kaldheim - Bundle Pack

Premiera: 05 luty 2021 r.
2 opinie
 • wydanie angielskie
Magic The Gathering to najpopularniejsza na świecie kolekcjonerska gra karciana osadzona w krainie magii, w której gracze składają talie do gry, a następnie mierzą się z groźnymi przeciwnikami, wykorzystując jak najlepiej zdolności swoich kart i umiejętnie podejmując decyzje taktyczne. Gra wydawana jest w seriach co 3-4 miesiące. W skład każdej serii wchodzą zestawy tego samego typu o różnej zawartości. To prawdziwa gratka dla kolekcjonerów!Czas na Kaldheim... To nieznany do tej pory świat uniwersum Magic The Gathering. W tej zimowej krainie zbierają się wszystkie legendy wikingów. Śmiertelni bogowie przemierzają plany tej krainy, szukając chwały w walce. Zbierz pełen oręż wykuty przez najlepszych kowali i pokonaj wszelkie zagrożenia czyhające na śmiałków. W najniebezpieczniejszych miejscach czekają boskie artefakty, które zwiększą Twoją moc.Stań do śmiertelnej walki i podbij lodową krainę! Czy uda Ci się pokonać sługi Tibalta? Jeśli tak - zostaniesz legendą Kaldheim!Lodowe pola bitew, brutalne krajobrazy i niebezpieczne stworzenia - to wszystko czeka na Ciebie w Magic The Gathering: Kaldheim! To dodatek, który mrozi krew w żyłach nawet najodważniejszym kolekcjonerom!Co nowego w Kaldheim? Mieszkańcy wierzą, że świat przyrody jest pełen znaków tego, co nadejdzie w przyszłości, a awanturniczy wojownicy przechwalają się swoimi heroicznymi czynami w tawernach. Kaldheim wprowadza do Magic The Gathering dwie mechaniki: przepowiednie i przechwałki. Możesz też uwolnić moc lodowatej krainy dzięki niezwykłym kartom Snow Lands i Saga. Ciesz się nowymi możliwościami i wykorzystuj zwyczaje panujące w Kaldheim w swoich własnych celach. W zestawie Magic The Gathering: Kaldheim - Bundle Pack znajdziesz:10 zestawów dodatkowych Kaldheim40 kart Basic Land (w tym 20 kart w wariancie foil)duży licznik życiakartę promo w wariancie foilpudełko na kartyUdowodnij swoją wartość w nowym panteonie bogów inspirowanych nordycką mitologią i uratuj Drzewo Świata przed chaosem. Nadszedł Twój czas! Czy jesteś gotowy wyruszyć w podróż z Magic The Gathering: Kaldheim?
Wydawca:
Wizards of the Coast
18595

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Magic The Gathering to najpopularniejsza na świecie kolekcjonerska gra karciana osadzona w krainie magii, w której gracze składają talie do gry, a następnie mierzą się z groźnymi przeciwnikami, wykorzystując jak najlepiej zdolności swoich kart i umiejętnie podejmując decyzje taktyczne. Gra wydawana jest w seriach co 3-4 miesiące. W skład każdej serii wchodzą zestawy tego samego typu o różnej zawartości. To prawdziwa gratka dla kolekcjonerów!

Czas na Kaldheim... To nieznany do tej pory świat uniwersum Magic The Gathering. W tej zimowej krainie zbierają się wszystkie legendy wikingów. Śmiertelni bogowie przemierzają plany tej krainy, szukając chwały w walce. Zbierz pełen oręż wykuty przez najlepszych kowali i pokonaj wszelkie zagrożenia czyhające na śmiałków. W najniebezpieczniejszych miejscach czekają boskie artefakty, które zwiększą Twoją moc.

Stań do śmiertelnej walki i podbij lodową krainę! Czy uda Ci się pokonać sługi Tibalta? Jeśli tak - zostaniesz legendą Kaldheim!

Lodowe pola bitew, brutalne krajobrazy i niebezpieczne stworzenia - to wszystko czeka na Ciebie w Magic The Gathering: Kaldheim! To dodatek, który mrozi krew w żyłach nawet najodważniejszym kolekcjonerom!

Co nowego w Kaldheim? Mieszkańcy wierzą, że świat przyrody jest pełen znaków tego, co nadejdzie w przyszłości, a awanturniczy wojownicy przechwalają się swoimi heroicznymi czynami w tawernach. Kaldheim wprowadza do Magic The Gathering dwie mechaniki: przepowiednie i przechwałki. Możesz też uwolnić moc lodowatej krainy dzięki niezwykłym kartom Snow Lands i Saga. Ciesz się nowymi możliwościami i wykorzystuj zwyczaje panujące w Kaldheim w swoich własnych celach. 

W zestawie Magic The Gathering: Kaldheim - Bundle Pack znajdziesz:

 • 10 zestawów dodatkowych Kaldheim
 • 40 kart Basic Land (w tym 20 kart w wariancie foil)
 • duży licznik życia
 • kartę promo w wariancie foil
 • pudełko na karty

Udowodnij swoją wartość w nowym panteonie bogów inspirowanych nordycką mitologią i uratuj Drzewo Świata przed chaosem. Nadszedł Twój czas! Czy jesteś gotowy wyruszyć w podróż z Magic The Gathering: Kaldheim?

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 10 zestawów dodatkowych Kaldheim
 • 40 kart Basic Land (w tym 20 kart w wariancie foil)
 • duży licznik życia
 • karta promo w wariancie foil
 • pudełko na karty
Waga:
100 g

Recenzje

5.00
na podstawie 2 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Magic The Gathering: Kaldheim - Bundle PackWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie