Magic The Gathering: Kaldheim - Set Booster

Premiera: 05 luty 2021 r.
Podziel się swoją opinią
  • wydanie angielskie
Stań do śmiertelnej walki i podbij lodową krainę!Kaldheim to nieznany do tej pory świat uniwersum Magic The Gathering. W tej zimowej krainie zbierają się wszystkie legendy wikingów. Śmiertelni bogowie przemierzają plany tej krainy, szukając chwały w walce. Zbierz pełen oręż wykuty przez najlepszych kowali i pokonaj wszelkie zagrożenia czyhające na śmiałków. W najniebezpieczniejszych miejscach czekają boskie artefakty, które zwiększą Twoją moc.Pokonaj w ostatecznej walce sługi Tibalta i podbij Kaldheim!Każdy Magic The Gathering: Kaldheim - Set Booster składa się z 12 wyjątkowych kart, w tym jednej gwarantowanej karty w wariancie foil.
Wydawca:
Wizards of the Coast
2195

store

Dostępne 24 sztuki w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Stań do śmiertelnej walki i podbij lodową krainę!

Kaldheim to nieznany do tej pory świat uniwersum Magic The Gathering. W tej zimowej krainie zbierają się wszystkie legendy wikingów. Śmiertelni bogowie przemierzają plany tej krainy, szukając chwały w walce. Zbierz pełen oręż wykuty przez najlepszych kowali i pokonaj wszelkie zagrożenia czyhające na śmiałków. W najniebezpieczniejszych miejscach czekają boskie artefakty, które zwiększą Twoją moc.

Pokonaj w ostatecznej walce sługi Tibalta i podbij Kaldheim!

Każdy Magic The Gathering: Kaldheim - Set Booster składa się z 12 wyjątkowych kart, w tym jednej gwarantowanej karty w wariancie foil.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 12 wyjątkowych, losowych kart
  • 1 karta marketingowa lub token
Waga (kg):
0.1

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Magic The Gathering: Kaldheim - Set Booster
Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie