Magic The Gathering: Kaldheim - Set Booster

Premiera: 05 luty 2021 r.
2 opinie
  • wydanie angielskie
Magic The Gathering to najpopularniejsza na świecie kolekcjonerska gra karciana osadzona w krainie magii, w której gracze składają talie do gry, a następnie mierzą się z groźnymi przeciwnikami, wykorzystując jak najlepiej zdolności swoich kart i umiejętnie podejmując decyzje taktyczne. Gra wydawana jest w seriach co 3-4 miesiące. W skład każdej serii wchodzą zestawy tego samego typu o różnej zawartości. To prawdziwa gratka dla kolekcjonerów!Czas na Kaldheim... To nieznany do tej pory świat uniwersum Magic The Gathering. W tej zimowej krainie zbierają się wszystkie legendy wikingów. Śmiertelni bogowie przemierzają plany tej krainy, szukając chwały w walce. Zbierz pełen oręż wykuty przez najlepszych kowali i pokonaj wszelkie zagrożenia czyhające na śmiałków. W najniebezpieczniejszych miejscach czekają boskie artefakty, które zwiększą Twoją moc.Stań do śmiertelnej walki i podbij lodową krainę! Czy uda Ci się pokonać sługi Tibalta? Jeśli tak - zostaniesz legendą Kaldheim!Magic The Gathering: Kaldheim -  Set Booster przeniesie Cię do śnieżnej krainy. Wzbogacić swoją kolekcję o nowe karty. Sprawdź, co kryje Twój zestaw - może trafisz na niezwykle rzadką kartę, która jest spełnieniem marzeń każdego kolekcjonera? Uwolnij moc lodowatej krainy dzięki wyjątkowym kartom Snow Lands i Saga oraz zdobądź wszystkie karty poświęcone bogom wikingów.Każdy zestaw zawiera 12 wyjątkowych kart (masz aż 15% szans na zdobycie karty Snow Land w wariancie foil) oraz 1 dwustronną kartę token w wariancie foil.Przeniknij do świata, który jest inspirowany wikingami i mitologią nordycką. Czy jesteś gotowy wyruszyć w podróż z Magic The Gathering: Kaldheim?
Wydawca:
Wizards of the Coast
2195

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Magic The Gathering to najpopularniejsza na świecie kolekcjonerska gra karciana osadzona w krainie magii, w której gracze składają talie do gry, a następnie mierzą się z groźnymi przeciwnikami, wykorzystując jak najlepiej zdolności swoich kart i umiejętnie podejmując decyzje taktyczne. Gra wydawana jest w seriach co 3-4 miesiące. W skład każdej serii wchodzą zestawy tego samego typu o różnej zawartości. To prawdziwa gratka dla kolekcjonerów!

Czas na Kaldheim... To nieznany do tej pory świat uniwersum Magic The Gathering. W tej zimowej krainie zbierają się wszystkie legendy wikingów. Śmiertelni bogowie przemierzają plany tej krainy, szukając chwały w walce. Zbierz pełen oręż wykuty przez najlepszych kowali i pokonaj wszelkie zagrożenia czyhające na śmiałków. W najniebezpieczniejszych miejscach czekają boskie artefakty, które zwiększą Twoją moc.

Stań do śmiertelnej walki i podbij lodową krainę! Czy uda Ci się pokonać sługi Tibalta? Jeśli tak - zostaniesz legendą Kaldheim!

Magic The Gathering: Kaldheim -  Set Booster przeniesie Cię do śnieżnej krainy. Wzbogacić swoją kolekcję o nowe karty. Sprawdź, co kryje Twój zestaw - może trafisz na niezwykle rzadką kartę, która jest spełnieniem marzeń każdego kolekcjonera? Uwolnij moc lodowatej krainy dzięki wyjątkowym kartom Snow Lands i Saga oraz zdobądź wszystkie karty poświęcone bogom wikingów.

Każdy zestaw zawiera 12 wyjątkowych kart (masz aż 15% szans na zdobycie karty Snow Land w wariancie foil) oraz 1 dwustronną kartę token w wariancie foil.

Przeniknij do świata, który jest inspirowany wikingami i mitologią nordycką. Czy jesteś gotowy wyruszyć w podróż z Magic The Gathering: Kaldheim?

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 12 losowych kart
  • dwustronna karta token w wariancie foil
Waga:
100 g

Recenzje

5.00
na podstawie 2 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Magic The Gathering: Kaldheim - Set BoosterWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie