Magic The Gathering: Unfinity - Collector Booster

Oficjalna premiera: 7 października 2022 r.
Podziel się swoją opinią
  • wydanie angielskie
Magic The Gathering to najpopularniejsza na świecie kolekcjonerska gra karciana osadzona w krainie magii, w której gracze składają talie do gry, a następnie mierzą się z groźnymi przeciwnikami, wykorzystując jak najlepiej zdolności swoich kart i umiejętnie podejmując decyzje taktyczne. Unfinity to wyjątkowa kolekcja pełna śmiechu, dzięki której uciekniesz nieco od poważniejszych światów Magic The Gathering. W tym niezwykłym, kosmicznym świecie odnajdziesz mnóstwo nowych kart oraz poznasz nieco inne mechaniki gry. Unfinity - Collector Booster zawiera 15 losowych kart, w tym wszystkie w formacie foil. Prawdziwa gratka dla kolekcjonerów!
Wydawca:
Wizards of the Coast
122,95

Dostępnych 7 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Przesyłka kurierska DHL) już od 7 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Magic The Gathering to najpopularniejsza na świecie kolekcjonerska gra karciana osadzona w krainie magii, w której gracze składają talie do gry, a następnie mierzą się z groźnymi przeciwnikami, wykorzystując jak najlepiej zdolności swoich kart i umiejętnie podejmując decyzje taktyczne.

Unfinity to wyjątkowa kolekcja pełna śmiechu, dzięki której uciekniesz nieco od poważniejszych światów Magic The Gathering. W tym niezwykłym, kosmicznym świecie odnajdziesz mnóstwo nowych kart oraz poznasz nieco inne mechaniki gry. Unfinity - Collector Booster zawiera 15 losowych kart, w tym wszystkie w formacie foil. Prawdziwa gratka dla kolekcjonerów!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 15 losowych kart w formacie foil
Waga:
34 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Magic The Gathering: Unfinity - Collector Booster

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie