Star Wars: Przeznaczenie - Ścieżka mocy - Zestaw dodatkowy

Pięć losowych kart i jedna dopasowana kość
3 opinie
  • wydanie polskie
Uwaga! Star Wars: Przeznaczenie - Duch Rebelii - Zestaw dodatkowy objęty jest galaktyczną promocją 1+2 gratis. Aby z niej skorzystać, przejdź tutaj.Zobacz inne przecenione produkty. Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów.Dodatek Star Wars: Przeznaczenie - Ścieżka mocy to nowa kolekcja 160 kart. Będzie można znaleźć je w zestawach dodatkowych.Ścieżka Mocy skupia się na unikatowym ekwipunku, zdolnościach i taktykach związanych z największymi bohaterami i złoczyńcami ze świata Star Wars. Nowe karty rozwijają także znane już z poprzedniego zestawu mechaniki, sprawiając, że gracze jeszcze lepiej mogą dostosować swoje talie.
Wydawca:
Galakta
1195

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Uwaga! Star Wars: Przeznaczenie - Duch Rebelii - Zestaw dodatkowy objęty jest galaktyczną promocją 1+2 gratis. Aby z niej skorzystać, przejdź tutaj.

Zobacz inne przecenione produkty. Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Dodatek Star Wars: Przeznaczenie - Ścieżka mocy to nowa kolekcja 160 kart. Będzie można znaleźć je w zestawach dodatkowych.

Ścieżka Mocy skupia się na unikatowym ekwipunku, zdolnościach i taktykach związanych z największymi bohaterami i złoczyńcami ze świata Star Wars. Nowe karty rozwijają także znane już z poprzedniego zestawu mechaniki, sprawiając, że gracze jeszcze lepiej mogą dostosować swoje talie.

Wachlarz możliwości - karty i kości

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 5 kart
  • 1 kość
Waga:
50 g
Pasujące koszulki:

Uwaga: Zamawiając 36 lub więcej zestawów dodatkowych jednego rodzaju, możesz otrzymać zafoliowany box (gwarantowane 6 kart o rzadkości legendary) - daj nam znać w komentarzu do zamówienia.

Dodatki i akcesoria


Recenzje

5.00
na podstawie 3 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Star Wars: Przeznaczenie - Ścieżka mocy - Zestaw dodatkowy

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie