Daredevil - Nieustraszony, tom 1

Bendis, Maleev, Mack, Gutierrez, Dodson
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
Daredevil. Prawnik za dnia, bezlitosny sędzia i kat w nocy. Niewidomy superbohater, który na skutek wypadku w dzieciństwie utracił wzrok, ale którego inne zmysły zyskały niespotykaną ostrość. Pomagając ludziom i walcząc z przestępcami, Matt Murdock szybko przekonuje się, że w kwestii sprawiedliwości nie ma czarno-białych podziałów, istnieją jedynie odcienie szarości.Tym razem będzie musiał się zmierzyć nie tylko z konsekwencjami swoich działań, lecz także z brutalną próbą ujawnienia jego sekretnej tożsamości. Daredevil to jedna z najtragiczniejszych, a zarazem najciekawszych postaci w świecie komiksu. Frank Miller przedefiniował świat Matta Murdocka, ale to Brian Bendis pchnął tę opowieść w zupełnie nowym kierunku, nie porzucając przy tym klasycznych elementów.Seria stworzona we współpracy z Alexem Maleevem i Davidem Mackiem to jeden z najlepszych przykładów kreatywności w świecie Marvela.Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w zeszytach #16-19 i #26-40 serii Daredevil, a następnie w pierwszym tomie Daredevil: The Man Without Fear! Ultimate Collection.
Autor:
Brian Michael Bendis
Ilustracje:
Rachel Dodson, Terry Dodson, Manuel Gutierrez, David Mack, Alex Maleev
Wydawca:
Egmont
Liczba stron:
480
Format:
170x260
Rodzaj oprawy:
twarda
11995
10995
-8%

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Daredevil. Prawnik za dnia, bezlitosny sędzia i kat w nocy. Niewidomy superbohater, który na skutek wypadku w dzieciństwie utracił wzrok, ale którego inne zmysły zyskały niespotykaną ostrość. Pomagając ludziom i walcząc z przestępcami, Matt Murdock szybko przekonuje się, że w kwestii sprawiedliwości nie ma czarno-białych podziałów, istnieją jedynie odcienie szarości.

Tym razem będzie musiał się zmierzyć nie tylko z konsekwencjami swoich działań, lecz także z brutalną próbą ujawnienia jego sekretnej tożsamości. Daredevil to jedna z najtragiczniejszych, a zarazem najciekawszych postaci w świecie komiksu. Frank Miller przedefiniował świat Matta Murdocka, ale to Brian Bendis pchnął tę opowieść w zupełnie nowym kierunku, nie porzucając przy tym klasycznych elementów.

Seria stworzona we współpracy z Alexem Maleevem i Davidem Mackiem to jeden z najlepszych przykładów kreatywności w świecie Marvela.

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w zeszytach #16-19 i #26-40 serii Daredevil, a następnie w pierwszym tomie Daredevil: The Man Without Fear! Ultimate Collection.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • komiks w twardej oprawie, 480 stron
Waga:
600 g

Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również