Lucyfer - Tom 10 - Gwiazda Zaranna

Carey, Gross, Kelly, Doran, Wm. Kaluta
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
W niebie toczy się wojna. Brudna, totalna, absolutna wojna, jak ta, którą przyniósł ze sobą Lucyfer, gdy światy były jeszcze młode. Lecz tym razem upadły anioł walczy po stronie Niebios.Nowe zastępy, zrodzone z Lilith, maszerują na Srebrne Miasto i Niosący Światło musi zstąpić do swego starego królestwa, by poszukać armii, chętnej bronić świętych murów.Ale dawne moce słabną, a piekło ma nowego króla –- niezbyt przekonanego do sprawy Lucyfera.Chaos ogarnia wszechświat, pogrążając planety w rozpaczy i posyłając ludzkie dusze w otchłań.Na równinie Armagedon do ostatniej walki muszą stanąć najpotężniejsi rycerze światła: upadły anioł, demonica i kobieta, naprzeciw nich zaś wilk zniszczenia oraz niezliczona armia. I, jak się zdaje, także sam Bóg – bo całkiem możliwe, iż z góry zdecydował on już, że przegrają.
Autor:
Mike Carey
Ilustracje:
Peter Gross, Ryan Kelly, Colleen Doran, Michael Wm. Kaluta
Wydawca:
Egmont
Liczba stron:
192
Rodzaj oprawy:
miękka
5995

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

W niebie toczy się wojna. Brudna, totalna, absolutna wojna, jak ta, którą przyniósł ze sobą Lucyfer, gdy światy były jeszcze młode. Lecz tym razem upadły anioł walczy po stronie Niebios.

Nowe zastępy, zrodzone z Lilith, maszerują na Srebrne Miasto i Niosący Światło musi zstąpić do swego starego królestwa, by poszukać armii, chętnej bronić świętych murów.

Ale dawne moce słabną, a piekło ma nowego króla –- niezbyt przekonanego do sprawy Lucyfera.

Chaos ogarnia wszechświat, pogrążając planety w rozpaczy i posyłając ludzkie dusze w otchłań.

Na równinie Armagedon do ostatniej walki muszą stanąć najpotężniejsi rycerze światła: upadły anioł, demonica i kobieta, naprzeciw nich zaś wilk zniszczenia oraz niezliczona armia. I, jak się zdaje, także sam Bóg – bo całkiem możliwe, iż z góry zdecydował on już, że przegrają.


Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie