Oto Tosia: Tom 1 - W poszukiwaniu Pietrostwora

Marta Falkowska
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
Co zrobilibyście, gdybyście pewnego dnia w Waszym ogródku znaleźli odcisk wielkiej łapy, niepasujący do żadnego znanego wam stworzenia?Tosia nie miała wątpliwości - trzeba wyruszyć na wyprawę badawczą! Pełna zapału i chęci odkrywania udaje się wraz ze swoim wiernym towarzyszem Panem Preclem na poszukiwanie przygody.Komiks Oto Tosia: Tom 1 - W poszukiwaniu Pietrostwora został nagrodzony w trzeciej edycji „Konkursu imienia Janusza Christy na komiks dla dzieci”.
Autor:
Marta Falkowska
Ilustracje:
Marta Falkowska
Wydawca:
Egmont
Liczba stron:
48
Rodzaj oprawy:
miękka
2495

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Co zrobilibyście, gdybyście pewnego dnia w Waszym ogródku znaleźli odcisk wielkiej łapy, niepasujący do żadnego znanego wam stworzenia?

Tosia nie miała wątpliwości - trzeba wyruszyć na wyprawę badawczą! Pełna zapału i chęci odkrywania udaje się wraz ze swoim wiernym towarzyszem Panem Preclem na poszukiwanie przygody.

Komiks Oto Tosia: Tom 1 - W poszukiwaniu Pietrostwora został nagrodzony w trzeciej edycji „Konkursu imienia Janusza Christy na komiks dla dzieci”.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • komiks w miękkiej oprawie, 48 stron
Waga:
224 g

Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie